Kızlar size bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna İncirli tarafından oluşturulan Kızlar size bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,154 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar size bir sorum var
Konbuyu başlatan Aleyna İncirli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna İncirli

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
15 aylık kızım var kulakları nı deldirdik 15 gündür ilaçlı küpe kullanıyoruz siz bebeğinizin kulaklarını deldirdiğinizde kaç gün taktınız ilaçlı küpeleri
Bbm bi bilgim yoktu cnm ama senin için netten bktm

Komplikasyonsuz bir deldirme işlemi sonrasında (enfeksiyon, alerji vb.) iyileşme periyodu olan 6-8 hafta boyunca küpeyi çıkarmamak gerekir.8

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kaç aylıkta deldirdin cnm hep yerleşme telaş bitmedi bir şey soracağım unuturum 24 de oğlunun tekrar hasthne işi vardı ne oldu canım? @Gamze Hümeyra
1 yaşında iken deldridim kuzum.
Allah razı olsun canım benim ❤️ tekrar oldu şükür sünnet fazlalığıni yarım saatlik bisey di ameliyattan çıkması çok şükür geçti 5 gün önce olduğu şu an iyi çok şükür

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
1 yaşında iken deldridim kuzum.
Allah razı olsun canım benim ❤️ tekrar oldu şükür sünnet fazlalığıni yarım saatlik bisey di ameliyattan çıkması çok şükür geçti 5 gün önce olduğu şu an iyi çok şükür
Çok çok şükür sevindim buna gerçekten canım benim 🤗😉 bende mi bor yaşında deldirsem küçükken bebekken deldir dediler sonra izin vermez ve acısını az hisseder dediler bilmiyorum babası sağolsun bursadayken aldı küpesini duruyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok çok şükür sevindim buna gerçekten canım benim 🤗😉 bende mi bor yaşında deldirsem küçükken bebekken deldir dediler sonra izin vermez ve acısını az hisseder dediler bilmiyorum babası sağolsun bursadayken aldı küpesini duruyor
Sağol canım benim Allah razı olsun
Bence de bebekken deldir kızım gerçekten deldirirken çok zorluk çektirdi bana izin vermiyordu çok uğraştık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar