Kızlar size bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna İncirli tarafından oluşturulan Kızlar size bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,353 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar size bir sorum var
Konbuyu başlatan Aleyna İncirli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna İncirli

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tabii canım sıkıntılı çıktı bizim hem hastalık hem diş ikisi bir araya binince ateş ateş yandı çocuk kaç gün Maşallah maşallah nazar değmesin inşallah 9 diş de rahat çıkar
Kız laren hastalıktan bir kurtulamadı ki yavrum . Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻. Amin canım amin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kız laren hastalıktan bir kurtulamadı ki yavrum . Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻. Amin canım amin
Vallahi laren değil de toprak kurtulamıyor toprak getiriyor hastalığı bize astımın olduğu için çok çabuk yani Hastalık kapabilen bir çocuk onlara ne geçiyor larenden bana geçiyor derken hastalık evden gitmiyor bizim bir buzdolabım var bir rafı sadece ilaç yani eczane dükkanı açsam açabilirim herhalde

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi laren değil de toprak kurtulamıyor toprak getiriyor hastalığı bize astımın olduğu için çok çabuk yani Hastalık kapabilen bir çocuk onlara ne geçiyor larenden bana geçiyor derken hastalık evden gitmiyor bizim bir buzdolabım var bir rafı sadece ilaç yani eczane dükkanı açsam açabilirim herhalde
Ya kötü olmuş canım toprak birde okula gidiyor ya oda o ortamda çok tez hastalanıyordur. Yazık şimdi de onu da düşündüm de oda baya kötüdür sürekli hasta hasta

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya kötü olmuş canım toprak birde okula gidiyor ya oda o ortamda çok tez hastalanıyordur. Yazık şimdi de onu da düşündüm de oda baya kötüdür sürekli hasta hasta
Aynen canim cocuk hastaliktan kurtulamiyor ki sürekli hava antibiyotik vallha kronik bide ne zman kadar devam edicek bilmiyorum

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
15 aylık kızım var kulakları nı deldirdik 15 gündür ilaçlı küpe kullanıyoruz siz bebeğinizin kulaklarını deldirdiğinizde kaç gün taktınız ilaçlı küpeleri
Benim kızım 3 aylikdi daldırdım 3 gün sonra çıkardım altın küpesini taktım ondan sonra hic cikarmadim kizim da şuan 6 yasinda hic bir sorun olmadi cikara bilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.