Kızlar size bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna İncirli tarafından oluşturulan Kızlar size bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,171 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar size bir sorum var
Konbuyu başlatan Aleyna İncirli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna İncirli

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şükür iyi ama alerji icin gidicez imoloji bölümüne bu sefer ameliyat yeri icinde takipte kalicak tekrarlama durumu olabilirmis suan bide 9 aylik aşı yapilmadi onuda sanirim ankarada doktor kontrolü altında yapılacak
Ya zekai tahire filan mı gidiyorsunuz canım orda k doktorlar çok ilgili . İnşallah tekrarlamaz ya küçücük bedeni daha miniğin sen nasılsın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya zekai tahire filan mı gidiyorsunuz canım orda k doktorlar çok ilgili . İnşallah tekrarlamaz ya küçücük bedeni daha miniğin sen nasılsın
Aynen canim oraya gidiyoruz insallah insallah tek duam o 🙏🤲
Şükür vallha memlekete gidicem yavastan hazirliklara basladim kışları yikayip yerlestiyorum yazliklari çıkarıyorum is güç sen nasilsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen canim oraya gidiyoruz insallah insallah tek duam o 🙏🤲
Şükür vallha memlekete gidicem yavastan hazirliklara basladim kışları yikayip yerlestiyorum yazliklari çıkarıyorum is güç sen nasilsin
İnşallah kuzum 🤲🏻oranın doktorları cidden çok iyi . Bende kayra ile uğraşıyorum valla kaç gündür iştahsız yemek yemiyor sanırım diş çıkaracak 🤦🏻‍♀️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya maşallah kuyzm daha erken çıkar yavaş yavaş bizim kayra ilk 7 aylıkken çıkardı sonra 1 yaşına kadar 7 tane daha çıktı yaşına girdi tık yok henüz 😂😂
Masallah paşaya bakalim minnak nasil cıkartıcak memlekete gitmeden ciksaydi üstler yoksa burnumdan.gelicek diye cok korkuyorum tatilin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Masallah paşaya bakalim minnak nasil cıkartıcak memlekete gitmeden ciksaydi üstler yoksa burnumdan.gelicek diye cok korkuyorum tatilin
Çok mu sıkıntı çıkarıyor kuzum dişte bizi. Kayra aa bile demedi 😂😂 nasıl diş çıktı anlamıyorum hiç bir belirti vermedi bizde maşallah ama sanırım 9. Diş biraz can yakacak bizde

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok mu sıkıntı çıkarıyor kuzum dişte bizi. Kayra aa bile demedi 😂😂 nasıl diş çıktı anlamıyorum hiç bir belirti vermedi bizde maşallah ama sanırım 9. Diş biraz can yakacak bizde
Tabii canım sıkıntılı çıktı bizim hem hastalık hem diş ikisi bir araya binince ateş ateş yandı çocuk kaç gün Maşallah maşallah nazar değmesin inşallah 9 diş de rahat çıkar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar