Kızlar size bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna İncirli tarafından oluşturulan Kızlar size bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,180 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar size bir sorum var
Konbuyu başlatan Aleyna İncirli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna İncirli

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında normal yani bence geç bile kalmışsın bende kızımın kulaklarını eczane de deldirdim
Bilmiyorum 4 yaşından önce yapmıyoruz dediler

Aaaa niye ki normalde eczaneler bebekleri bile deliyor kulağını

Aynen öyle yap kuzum
Bilmiyorum canım 4 yaşından önce yapmıyoruz dediler

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bilmiyorum 4 yaşından önce yapmıyoruz dediler

Bilmiyorum canım 4 yaşından önce yapmıyoruz dediler
Bana da aynısını dediler ya ben de deldiremiyorum şu an ama Ankara'ya gideceğim öbür ay Ankara'da Soracağım bakalım eczaneye veyahut da kuyumcuya

Nisa.

Kayıtlı Üye
rank
Bazi kuyimcular demiyor bazilari deliyor benim kizim bir buçuk yaşındayken eczaneye derdircektim delmediler küçük diye kuyumcuda deldirdim ama kupeyi kulağında koymadi hep çekti çekti çıkardım bende daha küpe takmadım yoksa kulağını yirtacakti şuan kizim 3 yaşında artık bidaki seneye yeniden deldircen çünkü kulağı kapandi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bazi kuyimcular demiyor bazilari deliyor benim kizim bir buçuk yaşındayken eczaneye derdircektim delmediler küçük diye kuyumcuda deldirdim ama kupeyi kulağında koymadi hep çekti çekti çıkardım bende daha küpe takmadım yoksa kulağını yirtacakti şuan kizim 3 yaşında artık bidaki seneye yeniden deldircen çünkü kulağı kapandi
Ayyy oda iyi degil iste yaa bizinde burda delmiyolar suan 9 bucuk aylik kizim ankarada deldirmeyi düşünüyorum ama sizin anlattınız gibi yaparsa diye korkuyorum 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar