Kızlar sohbet edelim mi? 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar sohbet edelim mi? 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,356 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar sohbet edelim mi? 😊
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suden.az

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ya kurban olurum ben onu yürüyüşüne bayılıyorum o şekilde gördüğüm bebeklere tabi şuan çok hoşuma gidiyor ilerde ben nasıl olurum bilmiyorum boşver annesi yürüsün 😀 birazcik kosucaksin artık peşine o yürüyüp yürüyüp götunun üstüne düşenlere hastayım zaten o günler bende bekliyor
Başa gelen çekilir 😂

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
1.5 yıllık evliyim ilk çocuğuma hamileyim 8 aylığım şuan heyecan stres herşey var çok panik olunca kedisimi iki okşuyorum terapi oluyor bana hem de sohbet ediyoruz 😃

EymenEbrar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben de yeni katıldım ev hanımıyım 2 çocuğum var bir kız bir erkek oğlum birinci sınıfa gidiyor bende 3.ye hamileyim 8 haftalık oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba ben de yeni katıldım ev hanımıyım 2 çocuğum var bir kız bir erkek oğlum birinci sınıfa gidiyor bende 3.ye hamileyim 8 haftalık oldu
10 yılık evliyim bu arada

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar artık birbirimizi tanıyor gibiyiz telefonumda ki arkadaşım oldunuz. Maksat muhabet olsun kaç yıllık evlisiniz ne işle meşgulsunuz benim gibi bebişi yüzünden çalışamayanlar işe dönmek istiyor musunuz.
Ben 3 yıllık evliyim veteriner hekimim bebitom 8 aylık teyzeleri ellerinizden öper 🥰
begumcum bwn 28 yaşindayim ev hanimiyim adim ruken hamilelikle uğrasiyorum 2 cocugum okula gidip geliyolar 3 . karnimda sayili gunum kaldi doğuma ama koronayi atlattim erken dogum riskim cikti onuda atlattim derken simdide başimda öyle bir bela varki allahim duşmanimin başina vermesin bu hastaligi kaşinti salginina yakalanmisim cuma gunu doktora gittim doktor dedi kaşinti salgini var ona yakalanmişsin dedi cocuklar okuldanmi getirdi bilmiyorum sinirlerim bozuldu bu iki sene benim icin felaket senesi oldu napacam bilmiyorum sayili gunum kaldi dogumuma biran once bu hastaliktan kurtulmam lazim

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
begumcum bwn 28 yaşindayim ev hanimiyim adim ruken hamilelikle uğrasiyorum 2 cocugum okula gidip geliyolar 3 . karnimda sayili gunum kaldi doğuma ama koronayi atlattim erken dogum riskim cikti onuda atlattim derken simdide başimda öyle bir bela varki allahim duşmanimin başina vermesin bu hastaligi kaşinti salginina yakalanmisim cuma gunu doktora gittim doktor dedi kaşinti salgini var ona yakalanmişsin dedi cocuklar okuldanmi getirdi bilmiyorum sinirlerim bozuldu bu iki sene benim icin felaket senesi oldu napacam bilmiyorum sayili gunum kaldi dogumuma biran once bu hastaliktan kurtulmam lazim
Ay banada bulaştı ya sınır şey bı yıldır deli etti resmen

Zeyno

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar artık birbirimizi tanıyor gibiyiz telefonumda ki arkadaşım oldunuz. Maksat muhabet olsun kaç yıllık evlisiniz ne işle meşgulsunuz benim gibi bebişi yüzünden çalışamayanlar işe dönmek istiyor musunuz.
Ben 3 yıllık evliyim veteriner hekimim bebitom 8 aylık teyzeleri ellerinizden öper 🥰
Meraba bende 9 yıllık evliyim haziranda 10 yıl olucak İnsAllah ikiz çocuklarım var birj kız diyeri erkek ve buda 2ci mi diyim 3 cü mü diyim bilemedim ikizlerden spnraki hamileliyim ikizlerim 5 yaşında teyzeleri 🥰😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar