Kızlar son aylar korku sariyormu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kızlar son aylar korku sariyormu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,676 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar son aylar korku sariyormu
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son aya giriyorum son haftalar korku sariyormu ne yapalım birbirimize destek olalım hadi🤭😁🤣
Benim son iki üç haftam kalmış ayın 12 sinde gidip gün alcam sezeryan olcam ilkim çok kötü geçtiği için çok korkuyorum aynı şeyleri yaşarmiyim diye bı yandanda bebeğime kavuşmak için sabırsızlanıyorum şu an zaman durmuş geçmiyor sanki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım bugün ben gün almaya gideceğim içim de sıkıntı korku varki anlatamam doğuma gitmiyorum daha sabaha kadar uyku nedir bilemedim
Canım kaç haftalık hamilesin kaçıncı haftada sezeryan olacaksın bana 37 38 arası sezeryana alırız dedi hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah buradaki bütün güzel anneler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım bugün ben gün almaya gideceğim içim de sıkıntı korku varki anlatamam doğuma gitmiyorum daha sabaha kadar uyku nedir bilemedim
Canım kaç haftalık hamilesin kaçıncı haftada sezeryan olacaksın bana 37 38 arası sezeryana alırız dedi hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah buradaki bütün güzel anneler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar