Kizlar sorum olucak 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlar sorum olucak 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,828 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sorum olucak 🤔
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım en ucuz marka da alsan gittigı 1 hafta hadi 1ay kullacak bez desende. Alsan 2 3 yasına kadar bez istiyor mamalar hattını askın 100 den aska mama yok Allah once saglık sonra da is versin calısamayana cocuk bakması Cok zor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi ben yeni doğum yaptım eşim süt parasını aldı 230tl doğum parası için başvuru mu yapmam gerekiyor ben bilmiyorumda bide ben tekmi alocam yoksa esimdemo alıyor bana bı söyleyin kizlar bilen varsa😊😊
Benim eşim başvurdu benim adıma doğum kağıdı ile gitti 17. Gün 300 lira para yattı pttye

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım en ucuz marka da alsan gittigı 1 hafta hadi 1ay kullacak bez desende. Alsan 2 3 yasına kadar bez istiyor mamalar hattını askın 100 den aska mama yok Allah once saglık sonra da is versin calısamayana cocuk bakması Cok zor
Kızlar birşey diyecem benim sütüm çoktu oglum istemedi aptamil mama verdim 3 veya 4 ay sonra bilirsiniz pirinç unu maması yaptım çok az, az verdim alıştı ona

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
benim yengem devlette dogum yapti oda aldi hic fark etmiyo devlet yada özel diye biliyorum misal izmirde oturan kardesime her ay 8 lt süt geliyo bebegin bezi geliyo bebege mama geliyo ama istanbulda bunlar yok keşke burdada olsa öyle bişey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yanliş anlaşilmasin 8 lt dedigim 8 kutu süt getiriyolar her ay kapilarina bırakıyolar
Aynen bende başvuru yapmıştım ama Red geldi her şehirde farklı demekki aynen özel Devlet fark etmiyor doğum parası için

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Çok iyiymiş bazı belediyelerde varmış doğum dan sonra ankara belediyesinde de bez yardım paketi diye bişey var ona başvurcam gelirse inşallah büyükşehir belediyesi de veriyor semt belediyelerindede şans
ayy keşke bizim burdada olsa ama burda hiç bisey yok valla

Çok iyiymiş bazı belediyelerde varmış doğum dan sonra ankara belediyesinde de bez yardım paketi diye bişey var ona başvurcam gelirse inşallah büyükşehir belediyesi de veriyor semt belediyelerindede şans
ayy kizlar biliyomusunuz artik yeni dogum yapan annelere 4 seneye kadar anne kartı veriliyo metroyla yada tranvayla ieet otobuslerine binerken hiç bir ücret almiyolar ben istanbulda yaşadigim icin burda böyle bişey cikmiş ama siz nerelerde yaşiyosunuz bilmiyorum bu uygulama türkiye genelinde var diye biliyorum izmirdeki kardeşimde yapmiş

Son düzenleme:

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi ben yeni doğum yaptım eşim süt parasını aldı 230tl doğum parası için başvuru mu yapmam gerekiyor ben bilmiyorumda bide ben tekmi alocam yoksa esimdemo alıyor bana bı söyleyin kizlar bilen varsa😊😊
Bende yenidoqum yaptım . İşi bebek olduqu için 300 tl yattı ptt den adıma.. ama parayı almak için sosyal yardımlaşmaya başvurdum bi form doldurdumo şekilde aldım.. süt parasıda eşin sen hamileyken siqortalı çalışıyorsa en az 120 qün olacak bu siqorta onun adına yatıyor tabi bu çalışmayan bayanlar için.. eqer kendin siqortalı çalışıyorsan senin adına yatıyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
ayy keşke bizim burdada olsa ama burda hiç bisey yok valla

ayy kizlar biliyomusunuz artik yeni dogum yapan annelere 4 seneye kadar anne kartı veriliyo metroyla yada tranvayla ieet otobuslerine binerken hiç bir ücret almiyolar ben istanbulda yaşadigim icin burda böyle bişey cikmiş ama siz nerelerde yaşiyosunuz bilmiyorum bu uygulama türkiye genelinde var diye biliyorum izmirdeki kardeşimde yapmiş
Hiç bilmiyorum ki onu en son otobüse bile ne zaman bindim bilmiyorum dışarda işimiz olmayınca heryere de eşimle gidince otobüs dolmuş unuttum bu pandemi döneminde yeni otobüsler çıkmış Elektrikli mi neyse ona bile geçen nasıl şaşırdım görünce sanki uzayda gelmiş gibiyim kredi kartı bile geçiyormuş artık otobüslerde şoklardayım 😂

Tüm sayfalar yüklendi.