Sorum var kizlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesibe tarafından oluşturulan kizlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,054 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar sorum var
Konbuyu başlatan Nesibe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
🙈🙈🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boşver özlesinler biraz 🤣
Kız rüyada gördüm dün ki izledim filimden etkilendim galiba karı koca kavga etti adam gittiği mekanda karıyla birlikte oldu karisida hamile rüyamda bende eşimi öyle gördüm kız aldattı beni 😄 sabah uyandım he tamam rüyaymış dedim rahatladım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kız rüyada gördüm dün ki izledim filimden etkilendim galiba karı koca kavga etti adam gittiği mekanda karıyla birlikte oldu karisida hamile rüyamda bende eşimi öyle gördüm kız aldattı beni 😄 sabah uyandım he tamam rüyaymış dedim rahatladım
Ahahahha allah seni bilinç altina yerlestirme öyle şeyleri 🤣🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
salam kizlar. Ben Azerbaycanan yaziyorum size. Nasilsiniz? Bir sorum var. Ben şu an 36 hafta 1 gunluk hamileyim. Oglum olucak in şa Allah. Amma agrilarim var. 36 ya 37 haftada bebek dogulsa erken deyilmi? Kimse 36 haftada dogum yaptimi? Bebeyim şu an 2 kilo 800
Aleykümselam kuzum hoş geldin �yiyim şükür sen nasılsın Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah son haftalarda sın artık ağrıların olması gayet normal

Tüm sayfalar yüklendi.