Sorum var kizlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesibe tarafından oluşturulan kizlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,049 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar sorum var
Konbuyu başlatan Nesibe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

nilaycan

Guest
rank
Merhaba kuzum artık son haftalara girmişsin ağrıların olması gayet normal dinlendiğinde ağrıların geçiyor mu Onu takip et pozisyon değiştirdiğinde ağrıların hafifliyor mu bunlara dikkat et Eğer geçmiyorsa doktora gitmeni tavsiye ederim 36 37 38 Bu haftalarda bebeğin doğmasına hiçbir problem olmayabiliyor bebeğinin kilosu da gayet iyi 35 ve alti doğan bebeklerde sıkıntı olabiliyor gelişmeyen o anda gelişen birçok organlara olabiliyor ciğerde de en önemlisi Ama senin bebeğin de şu an da olsa ilk önce tabi Rabbim🙏 bir sıkıntı olacağını sanmıyorum canım sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim🙏🤲💞
Bence doğum yaparsan da gayet normal..ben 30. haftada doğmuşum parmak bebek demişler gelişimini tamamlayamadan erken doğum yapmış annem stresten ötürü..kuvezde bi sure kalmışım o yüzden allahin mucizesiyim bir nevi..eğer yiyecek ekmeği varsa her türlü yaşıyor örnek ben :)

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Soylerim cnm ama bu pis acı tat beni deli ediyor ya Asel de yoktu o kdar kusmalarima rağmen ya
Kiyamam kuzum ya leblebi yemego denedin mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence doğum yaparsan da gayet normal..ben 30. haftada doğmuşum parmak bebek demişler gelişimini tamamlayamadan erken doğum yapmış annem stresten ötürü..kuvezde bi sure kalmışım o yüzden allahin mucizesiyim bir nevi..eğer yiyecek ekmeği varsa her türlü yaşıyor örnek ben :)
Tabikide kuzum rabbim istedikten sonra tasin üstünde dahi verir 🙏🤲sen mucize bir bebeksin o zman adini mucize koymaliymis💞💞💞

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kiyamam kuzum ya leblebi yemego denedin mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tabikide kuzum rabbim istedikten sonra tasin üstünde dahi verir 🙏🤲sen mucize bir bebeksin o zman adini mucize koymaliymis💞💞💞
Denedim kuzum ama o ağzında ki tad gitmiyor muhebbet yemiş gibi kaldı 😄😄

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.