Kızlar şuanda nerede ne yapmak isterdiniz 🐣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Kızlar şuanda nerede ne yapmak isterdiniz 🐣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,150 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar şuanda nerede ne yapmak isterdiniz 🐣
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şuanda ben bu hafta sonuyla birlikte uzunca uzakça bi yerlere gidip 2 gece kamp yapıp sonra bi bara gidip eğlenmek isterdim kız arkadaşlarımla sonuna kadar 🤣🤣🤣 hayallere bak 🤣 ay bu hafta sonu kocam gazlayalım diyor bana bi enerji yüklendi 😀 uzunça zaman sonradan hastalık kapımı çalıyor sanıyorum😀 eee sizler ne yapmak isterdiniz mesala yazın bakalım ağızıcık sevinelim birlikte 🌸🎃

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar şuanda ben bu hafta sonuyla birlikte uzunca uzakça bi yerlere gidip 2 gece kamp yapıp sonra bi bara gidip eğlenmek isterdim kız arkadaşlarımla sonuna kadar 🤣🤣🤣 hayallere bak 🤣 ay bu hafta sonu kocam gazlayalım diyor bana bi enerji yüklendi 😀 uzunça zaman sonradan hastalık kapımı çalıyor sanıyorum😀 eee sizler ne yapmak isterdiniz mesala yazın bakalım ağızıcık sevinelim birlikte 🌸🎃
Aslında böyle 1 haftalık bir tatil iyi gelirdi bana yada burda iğne ada var orda kamp yapmak hafta sonu balık tutmak bile olabilir 😍😍

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Aslında böyle 1 haftalık bir tatil iyi gelirdi bana yada burda iğne ada var orda kamp yapmak hafta sonu balık tutmak bile olabilir 😍😍
Valla buradaki annelerin hepsinin bunlara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ve hepsi de hakkediyorda 😊😍 anne olmak, doğum yapmak, emzirme dönemi lohusallık depresyonu herşeye katlanan biz kadınlar herşeyi hakkediyoruz 😌😌

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla buradaki annelerin hepsinin bunlara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ve hepsi de hakkediyorda 😊😍 anne olmak, doğum yapmak, emzirme dönemi lohusallık depresyonu herşeye katlanan biz kadınlar herşeyi hakkediyoruz 😌😌
Valla kzum hemde her şeyi şükür ki rabbim bunların yanında daynma gücü de veriyor 🤲🏻. Ama cidden balık tutmak iyi fikir ben bizim adamın aklına gireyim

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Aaa benim orda arkadaşım yaşıyor 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seninle bara gideydik sabaha kadar kopaydık hüsnem 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Off ben sıkılıyorum balık tutarken 🤣 daha enerjik şeyler lazım bana 😂 eşim diyor ben gitmiyorum ya 😅
Ama husniyem konik de oluyor geçen gittik balık tutmaya sen gel kaplumbağa bizim oltaya takil gülsem mi hayvanı mi cikarsam görsen 😂😂.sonra yemesi daha da leziz 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.