Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sıcak Fırsatlar kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,896 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sıcak Fırsatlar
Konu Başlığı Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar telfon alması için eşim söz vermsti bana şimdi bakıyorum da telefon arayasindan ben ondan iPhone istemiştim iPhone orjinal türk malı olarak çok pahalı birtane yurt dışı malı olarak bulmuş iyi bir fiyata sizce anlayan arkadaşlar yardımcı olur mu yurt dışı iPhone kabul ediyim mi sorun olur mu sizce
Spot telefon deniliyor yurtdışı olunca. Ben yıllardır spot kullanmıyorum aynı zamanda eşim kardeşlerim ailem hepimiz kullanıyoruz hiç bir sorun yaşamadik bu zamana kadar . Bu telefonum 2 yıldır elimde hiç sorun çıkmadı. Eşimin bir kere maili gitti yani şebekesi onu telefoncular hemen hal ediyor . Ben şahsen tavsiye ediyorum biz İran sınırında bir ilçe de oturuyoruz bu yüzden orijinal telefon kullanan insanlar bize tuhaf ve zengin geliyor artık 😂😂
İlçe de çoğu kesim spotçudur yani için rahat olsun . Tek fark garantili değil her hangi bir sorudna ücretli yapılır o kadar mail de en son 20 lira ya atılıyordu bu arada 😄

İremmm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar telfon alması için eşim söz vermsti bana şimdi bakıyorum da telefon arayasindan ben ondan iPhone istemiştim iPhone orjinal türk malı olarak çok pahalı birtane yurt dışı malı olarak bulmuş iyi bir fiyata sizce anlayan arkadaşlar yardımcı olur mu yurt dışı iPhone kabul ediyim mi sorun olur mu sizce
Anlıyorum telefoncu kızı olarak😊Hiçbir problem olmuyor ki

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Türkiye kayıtlı olması önemli sadece canım onun haricinde bir problem olduğunda muhatap bulamıyorsun sadece
Valla kuzum vazgeçtim gözüm korktu almıyorum 🥰🙈 gitsin orjinal bulsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bencede çiçeğim birde telefon sıkıntısını sokmayın araya 😂
Yok dünya sıkıntı var zaten 🥰 kendi kendime kasinmiyim birdaha

Tüm sayfalar yüklendi.