Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sıcak Fırsatlar kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,895 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sıcak Fırsatlar
Konu Başlığı Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Spot telefon deniliyor yurtdışı olunca. Ben yıllardır spot kullanmıyorum aynı zamanda eşim kardeşlerim ailem hepimiz kullanıyoruz hiç bir sorun yaşamadik bu zamana kadar . Bu telefonum 2 yıldır elimde hiç sorun çıkmadı. Eşimin bir kere maili gitti yani şebekesi onu telefoncular hemen hal ediyor . Ben şahsen tavsiye ediyorum biz İran sınırında bir ilçe de oturuyoruz bu yüzden orijinal telefon kullanan insanlar bize tuhaf ve zengin geliyor artık 😂😂
İlçe de çoğu kesim spotçudur yani için rahat olsun . Tek fark garantili değil her hangi bir sorudna ücretli yapılır o kadar mail de en son 20 lira ya atılıyordu bu arada 😄
Bozulsa yaptırırım sorun yok kzuum tek sıkıntı çöp olursa telefon valla eşimla çok fena papaz olurum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar telfon alması için eşim söz vermsti bana şimdi bakıyorum da telefon arayasindan ben ondan iPhone istemiştim iPhone orjinal türk malı olarak çok pahalı birtane yurt dışı malı olarak bulmuş iyi bir fiyata sizce anlayan arkadaşlar yardımcı olur mu yurt dışı iPhone kabul ediyim mi sorun olur mu sizce
Benimde almanyadqn getirdinesim kullaniYorum bi sknti yok.🤷‍♀️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İphone yerine başka telefonlar tercih edebilirsin bitanem uygun olan birsürü güzel model var
Kuzum hep iPhone kullanmstim evliyekende vardı bozuldu eşim yaptırmadı gitti şimdide elimde ki telefonu almisti sonra bana doğum için söz vermisti alsın banane vs bu zamanada kdsr ne aldı hiç birşey toplu hepsinin karşılığında alsın işte 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman biraz fazla versin orijinal alsın 😊
Köpek işte hem uygun olsun hem orjinal olsun istiyor o şekilde nerde var 😀 adam hem kariya söz verdim almak istiyor hemde uygun diye yurt dışına bakıyor oda bnm gbi anlamıyor sonra bazı sıkışıkcak patlamış bombo gbi bana patlıcak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde almanyadqn getirdinesim kullaniYorum bi sknti yok.🤷‍♀️
Bu telefon işi ikiye bölündü 😀 tekli oğulları sefer oğulları gbi oldu kız aklım karıştı 🙈 sonunda eşimle papazlik olsa var ya gözüm kapalı gircem de

Tüm sayfalar yüklendi.