Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sıcak Fırsatlar kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,837 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sıcak Fırsatlar
Konu Başlığı Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar telfon alması için eşim söz vermsti bana şimdi bakıyorum da telefon arayasindan ben ondan iPhone istemiştim iPhone orjinal türk malı olarak çok pahalı birtane yurt dışı malı olarak bulmuş iyi bir fiyata sizce anlayan arkadaşlar yardımcı olur mu yurt dışı iPhone kabul ediyim mi sorun olur mu sizce
Yurt disi telefon alirsaniz anca 1 2 ay kullanabilirsin sonra telefon kapaniyor tekrar icine bisey atilmasi gerekiyor turkiyede kullanilmasi icin oda iphonede olurmu bilmiyorum diyer telefonlarda bu sekilde yapiyolaryurt disi olanlarda

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yurt disi telefon alirsaniz anca 1 2 ay kullanabilirsin sonra telefon kapaniyor tekrar icine bisey atilmasi gerekiyor turkiyede kullanilmasi icin oda iphonede olurmu bilmiyorum diyer telefonlarda bu sekilde yapiyolaryurt disi olanlarda
İyi ki burda sordum kzuum valla ya herkes aynı şeyi diyor hiç anlamadığımız için azdaha için içine giricektik

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
İyi ki burda sordum kzuum valla ya herkes aynı şeyi diyor hiç anlamadığımız için azdaha için içine giricektik
Aynn boyle seylerde arastirmakta fayda var benim ablamda almisti oyle bi telefon ama turkiye mali diye satmislar ama yabanciymis telefonu kullanmaya basladi 1 2 gun sinra bi mesaj geldi telefinunuz kapatilicaktir diye zorla geriye verdiler telefonu

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aynn boyle seylerde arastirmakta fayda var benim ablamda almisti oyle bi telefon ama turkiye mali diye satmislar ama yabanciymis telefonu kullanmaya basladi 1 2 gun sinra bi mesaj geldi telefinunuz kapatilicaktir diye zorla geriye verdiler telefonu
Valla bnm öküz dünya para verdim kullanamadin çöpe gitti diye dalasirdi benle 🙈

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Enistemiz baş tacı valla ona söz yok 😀 nazar değmesin kzuum maşallah
Kurban olduğum canım benim rabbim seni her zaman mutlu etsin en çok sen hakkediyorsun Allah'ım kalbindeki güzellikleri sana versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar