Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sıcak Fırsatlar kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,766 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sıcak Fırsatlar
Konu Başlığı Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Senemt

Kayıtlı Üye
rank

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kurban olduğum canım benim rabbim seni her zaman mutlu etsin en çok sen hakkediyorsun Allah'ım kalbindeki güzellikleri sana versin
O senin güzel görüşün güzel yüreklim ❤️ rabbim banada hepimizi mutluluk versin rabbim yuvamiza zevel vermesin inşallah canımın içi 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ya analari yontamamis bunlari ama ben oglusumu yontcam 😂benim oglusum anlayisli olsun 😂 bide boyle diyince ayni babasi gibi okuz oluyomus 😂

Arada normalleride var demekki 😂😂
Valla ola bilir kzuum erkeğim yok olursa bende yoltucam inslaalh 😀 nasip olursa kızım var onuda insalalh bir öküze vermem

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
O senin güzel görüşün güzel yüreklim ❤️ rabbim banada hepimizi mutluluk versin rabbim yuvamiza zevel vermesin inşallah canımın içi 🥰

Valla ola bilir kzuum erkeğim yok olursa bende yoltucam inslaalh 😀 nasip olursa kızım var onuda insalalh bir öküze vermem
Amin güzelligim benimm kuuzm sen nerede yaşıyorsun

Senemt

Kayıtlı Üye
rank

İlkten cok iyi oluyorlar kizi alincaya kadar ayiya dayi diyorlar sonra okuzlukleri ortaya cikiyor 😂 benimkisi boyle yapmisti

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar telfon alması için eşim söz vermsti bana şimdi bakıyorum da telefon arayasindan ben ondan iPhone istemiştim iPhone orjinal türk malı olarak çok pahalı birtane yurt dışı malı olarak bulmuş iyi bir fiyata sizce anlayan arkadaşlar yardımcı olur mu yurt dışı iPhone kabul ediyim mi sorun olur mu sizce
Şimdiden alacağın telefon hayırlı olsun kzuum ama yurt dişi biraz sknti yaratabiliyor açıkçası genede en doğru kararı sen ve esin verir 🥰

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum ya yoltunmamis kalas valla hepsi 😀
Aynen valla bende bıgun eşime dedim doğum hediyesi al hayatta almam dedi hep istiyorum yok diyp inşallah birgün nasip olur iphone kullanmak😂😂

İlkten cok iyi oluyorlar kizi alincaya kadar ayiya dayi diyorlar sonra okuzlukleri ortaya cikiyor 😂 benimkisi boyle yapmisti
Aynen bebeğim katılıyorum😂

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla bende bıgun eşime dedim doğum hediyesi al hayatta almam dedi hep istiyorum yok diyp inşallah birgün nasip olur iphone kullanmak😂😂

Aynen bebeğim katılıyorum😂
Kasımın 10 da bnm de doğum günum kuzum 😀 belki o zamanda kdar gelir ama geçen seneydi galiba bir yüzük aldı sevgiler gününde oda var ya görsen aklına soka soka ogün yüzüğü verirken bütün özel günler icin veriyorum başka isteme dedi peşin peşin 😀😀

Şimdiden alacağın telefon hayırlı olsun kzuum ama yurt dişi biraz sknti yaratabiliyor açıkçası genede en doğru kararı sen ve esin verir 🥰
Saol cnm güzel fiirlerin iicn 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar