Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sıcak Fırsatlar kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,640 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sıcak Fırsatlar
Konu Başlığı Kızlar telefon işinden anlayan var mı cnm
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar telfon alması için eşim söz vermsti bana şimdi bakıyorum da telefon arayasindan ben ondan iPhone istemiştim iPhone orjinal türk malı olarak çok pahalı birtane yurt dışı malı olarak bulmuş iyi bir fiyata sizce anlayan arkadaşlar yardımcı olur mu yurt dışı iPhone kabul ediyim mi sorun olur mu sizce
Yurt dışı sıkıntılı oluyor ablam yıllar önce almıştı iPhone 4 mü 5 mi neydi orta tuşu ve dokunmatiği çalışmıyordu çöp olmuştu ama belki hepsi aynı olmaz bilmiyorum hayırlısı olsun 🤗

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla bende bıgun eşime dedim doğum hediyesi al hayatta almam dedi hep istiyorum yok diyp inşallah birgün nasip olur iphone kullanmak😂😂
Aboo eşim iPhone alsa bana kıyameti kopartırım 😅😅 o kadar para verilir mi ölürüm valla 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı kzuum da ben korktum yeminle 🥰
🥰 İyice araştır canım almışken güzel olsun

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
V

Valla kuzum ikinci el mi bilmiyorum 12 pro max diyordu telefona yurt dışı fiyat bilmiyorum ama uygun dedi adam şimdi dışarı çıktı gelsin sorucam fiyatinida yurt dışı malı diye biraz tedirginim kuzum
Yurtdışı ürününü buraya uyarılıyorlar. Başka bir telefonun üzerine yazılıyor falan benim abim babama getirmişti yurtdışından başka eski bozuk bir telefonun üzerine yazıldı gayet güzel yıllarca kullandı geçen düşürdü kırdı değiştirdi mecburen 😁😅😅 güle güle kullan hayırlı olsun canım 🥰🥰

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Anlaidm cnm ama korktum valla ya bende bir eş var 😀 sorun çıkarsa hiç uğraşamam

Teşekkür ederim kuzum zaten korktum valla ya pahalı ama herşeyin orjinali 😀
Emin ol tüm erkekler öyle alınan biseyde sorun olunca heleki yüksek mevlaysa vay haline o çene uzaya kadar gidiyor 😁

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar telfon alması için eşim söz vermsti bana şimdi bakıyorum da telefon arayasindan ben ondan iPhone istemiştim iPhone orjinal türk malı olarak çok pahalı birtane yurt dışı malı olarak bulmuş iyi bir fiyata sizce anlayan arkadaşlar yardımcı olur mu yurt dışı iPhone kabul ediyim mi sorun olur mu sizce
Canım benim telim de yurt dışından eşim sipariş vermişti yani bir yakını getirmişti burda ki fiyatı ile ordaki fiyatı arasında çok fark vardı yani gercekten ucuz du hiç bir sorun yok burdaki ile aynı herşeyi ama belirli günu var o süre içinde kapanıyor hat sonra tamire götürüp açtırıyorsun buda bir defaya mahsus oluyor işte

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aboo eşim iPhone alsa bana kıyameti kopartırım 😅😅 o kadar para verilir mi ölürüm valla 😅😅

🥰 İyice araştır canım almışken güzel olsun
Yeter ki alsın kuzum versin valla anasına babasına sürekli para veriyor babasına para verip araba aldids bana bie iPhone bile az bacım 😀

Canım benim telim de yurt dışından eşim sipariş vermişti yani bir yakını getirmişti burda ki fiyatı ile ordaki fiyatı arasında çok fark vardı yani gercekten ucuz du hiç bir sorun yok burdaki ile aynı herşeyi ama belirli günu var o süre içinde kapanıyor hat sonra tamire götürüp açtırıyorsun buda bir defaya mahsus oluyor işte
Güzel bir şekilde araştırmak Lazm demek ki kuzum bu işleri ya

Emin ol tüm erkekler öyle alınan biseyde sorun olunca heleki yüksek mevlaysa vay haline o çene uzaya kadar gidiyor 😁
Aynen kuzum sustur sustura bilirsen 😀

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yeter ki alsın kuzum versin valla anasına babasına sürekli para veriyor babasına para verip araba aldids bana bie iPhone bile az bacım 😀

Güzel bir şekilde araştırmak Lazm demek ki kuzum bu işleri ya

Aynen kuzum sustur sustura bilirsen 😀
Helal ayşem yürü beee boşver alsin alacaklar bakacaklar o kadar 😁😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar