Kizlar yardım edinnn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Salıhin annesi tarafından oluşturulan Kizlar yardım edinnn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,492 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar yardım edinnn
Konbuyu başlatan Salıhin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla hiç zorlama madem seni düşündüğü için kin tutup konuşmamazlık ediyor neden sana tek gidebilirsin diyor. Bana biraz bahane gibi geldi

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Eşim aileme çok kırıldı onları görmek istemiyor konuşmak istemiyor ısrar edincede kiziyo benim gitmeme karismiyo ama ben gelmem diyo ne yapmalıyım
Biraz zamana bırakın.. Zaman herseyin ilacıdır. Üzerine gittikçe daha da kinlenecek inatlaşacaktır.. Ortada bi sorun yokmuş gibi siz ailenizle görüşün.. Erkekler için söz konusu karşı tarafın ailesi olunca don lastiği gibi uzatırlar en ufak konuyu..

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Sana ne oluyor olur mu, oda onun ailesi ister istemez eşine sahip çıkıyor. Ailesi de olsa kimsenin laf söylemesini istemiyor. Benim kocama kendi ailesi de laf söylese ortalığı ayağa kaldırırım.
Ben kendi ailemle sorunlarıma eşimi karıstırmam ben canları cciğerleriyim benim ki unutulur ama onun söylediği unutulmaz .benim içinde onun ailesi söz konusuysa gecerli.kendi ailesiyle sıkıntıları olmuyor mu oluyor orta yol bulunur.kardes kardese halletsinler. (İşin ucu evime dokunuyorsa ayrı tabi)

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Eşim aileme çok kırıldı onları görmek istemiyor konuşmak istemiyor ısrar edincede kiziyo benim gitmeme karismiyo ama ben gelmem diyo ne yapmalıyım
Aynı seyi biz yasiyoruz canim bende eşimin ailesiyle görüsmüyorum ustelik ayni binada oturuyoruz eşimde karismiyo nasıl istersen öyle yap diyo kendisi konusur annesiyle abisiyle ama ben konusmuyorum bana yaptıklarından dolayı

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben kendi ailemle sorunlarıma eşimi karıstırmam ben canları cciğerleriyim benim ki unutulur ama onun söylediği unutulmaz .benim içinde onun ailesi söz konusuysa gecerli.kendi ailesiyle sıkıntıları olmuyor mu oluyor orta yol bulunur.kardes kardese halletsinler. (İşin ucu evime dokunuyorsa ayrı tabi)
Tabiki eşlere belli etmemek lazım bazı şeyleri 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Katılıyorum, ama dediğim gibi burda iş biraz bizde de bitiyor eşimizde de ben şimdi yaşadığım her sorunu gidip eşime desem ailemle ilgili tabiki adam kim tutar yada aynı şekilde eşimle yaşadığım sorunu aileme anlatsam onlarda cephe alır demem o ki dengeyi bizim kurmamız gerek fikrimce şahsen ben öyle yapıyorum anlatacağım şeyi anlatırım anlatmayacağim şeyi anlatmam orta denge kurulur.
Aynen öyle canım, biz bazı şeyleri unutup iyi oluyoruz ama eşler kin tutabiliyor, katılıyorum sana 🥰

Salıhin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence biraz olay sende de bitiyor gibi şahsen ailenle ne yaşarsan yaşa eşine anlatacağın şeyler de vardır anlatmayacağın şeyler de vardır nasıl eşinle sorunlarını ailene yansıtmiyorsan ailenle olan sorunalri da eşine yansıtma. Benim naçizane fikrim.arada ki dengeyi sen tut canım.
Ben bişey demiyorum zaten ailem hep beraberken yaptı dedi ben iki tarafa da sorunları yansıtmaya çalışıyorum ama yan yana oluncada bişey yapamıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben bişey demiyorum zaten ailem hep beraberken yaptı dedi ben iki tarafa da sorunları yansıtmaya çalışıyorum ama yan yana oluncada bişey yapamıyorum
O zaman bence her iki tarafıda bir araya getirmeue çalış sonuç olarak esin ailenin arasına girince saygısızlık yapamaz Güzelce konuştur derim.

Canann

Kayıtlı Üye
rank
Aynı şeyleri bende yaşadım canım çok yıprandım o dönem üstelik biz aynı sokakta oturuyoruz aşırı zorlandım. Ama zamanla geçtiğini ve düzenlediğini farkettim sen üzerine gitme eşinin zamanla herşey yoluna giriyor. Biz yıprandığımızla kalıyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar