Kızlar yardımm 😩😩

• Konbuyu başlatan Merver
  • Toplam 58 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merver tarafından oluşturulan Kızlar yardımm 😩😩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,190 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımm 😩😩
Konbuyu başlatan Merver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
M

Merver

Guest
Geçmiş olsun kötü olmuş.. ayıptır söylemesi büyük tuvalete aynı saatlerde çıkma, kendini hiç zorlama, ıkınma zaten hamilesin daha kötü olur.. özellikle karabiber ve koladan uzak dur gün içinde hareket etmeye bak ama hamilelikte ne kadar olur bilemem, bol su iç.. doktorun bana önerileri bunlar
Doğru canım valla oturdukça daha çok kötü oldu bende kalktım bi ev süpürdüm toparladım falan biraz dolanınca hafiflemişti hareket iyi geliyo gerçekten ama bi nebze keşke hemen geçse 😐

M

Merver

Guest
Yok emin ol dogurmak benim dediğimden bin beter kuzum🤣🤣🤣
Kız benim bu ikinci olcak normal doğumla doğurdum kızımı buda oğlan bakalım bu nasıl doğacak kızım kolay doğmuştu ondan öyle düşündüm heralde canım 😂senin kaç evladın var canım 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar 34 haftalık hamileyim basur çıktı şişti ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum acıyor sızlıyor tuvalete gitmeye korkar oldum başına gelen varmı nasıl geçer bu iyi gelen bişey varmı mahvoldum resmen 😭😭
Ilık su ile taret alın ve kantaron yağı yada zeytin yağı sürün rahatlatır

Kızlar 34 haftalık hamileyim basur çıktı şişti ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum acıyor sızlıyor tuvalete gitmeye korkar oldum başına gelen varmı nasıl geçer bu iyi gelen bişey varmı mahvoldum resmen 😭😭

Son düzenleme:

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kız benim bu ikinci olcak normal doğumla doğurdum kızımı buda oğlan bakalım bu nasıl doğacak kızım kolay doğmuştu ondan öyle düşündüm heralde canım 😂senin kaç evladın var canım 🤗

Benim de bir kizim var canim simdi oglum olacak 37 haftalığız 🥰

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben 6 yıldır çekiyorum ilk oğlumda oldu aynı devam ediyo en büyük sıkıntısı kabızlık en iyi rahatlatma yönteminde baskı olmamasi ve ılık suya oturmak tabi surda 6 haftan kalmis oturma bence doğumu tetikleyebilir,ağrı kesici kremleri falan varmış onları bı sor eczaneye ,doğumda sancidan onun farkına varmiyorsun ama doğumdan sonra yine ağrıdı benimki inşallah seninki ağrımaz çok geçmiş olsun ciğerim

Başkan bebek

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 haftadır çekiyorum canım 35+4 günlük olduk. Doktor krem ve fitil verdi bana ama cok kötü canım yanıyordu sıcak su torbasına oturdum. Benimkiler cok fena şişmişti ve patladı cok kanama oldu basurumda ilk hamileliğim de çıkmıştı ve şu an 3.bebişim olucak, rabbim yardımcımız olsun inşallah, sizede cok gecmiş olsun

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Ancak doğumdan sonra gecer Allah yardimcin olsun 2. Gebeliğim ilkinde bende de oldu ayni bunda da oldu tekrar.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin en kötü yanı o cnm sıcak suya oturmak iyi geliyo zeytinyagı pamuğa döküp o bölgeye tampon yap

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar