Kızlar yatış dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar yatış dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,772 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yatış dedi
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Oğlunu alabildin mi keşke yakın olsaydık ya
Yok kaldı orda kuzum 🥺napim o da daha ana kuzusu bu saat ezanlar okunuyor Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın 😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım öncelikle geçmiş olsun her bebek tosun doğacak birşey yok ki Benim oğlum 2900 doğmuştu aşağı yukarı 8 haftan daha var biraz daha kilo alır sıkma canını
Canım sezeryan olacam erken alırlar 2 3 hafta bebek aşağı tutumlu sanmam bekleteceklerini hayırlıaı artık napim ben yiyorum ne yarar araştırıyorum olmuyorsa vardır bi hikmeti

Yukarıya çıktımı peki plasenta canm senin benimde öyle çünkü
Yok kuzum rahim ağzını yarı kapatmış en fazla o kadar çıkmış işte 24 haftadan sonra çıkmaya başlamış demişlerdi gerisini sen hesap et. Tabi herkesin aynı olmaz

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Yukarıya çıktımı peki plasenta canm senin benimde öyle çünkü
Yok canım hafif çıkmaya başlamış dedi 26 haftalıkken şuan 27+2 olduk iki hafta sonra kontrol var bakalım ne diyecek

Kızlar duanıza ihtiyacım var. Sağlık ocağı dinledi ritim bozukluğu var bebeğin kalp atışında dedi geldim merkeze kendi dr baktı herşeyi normal ama haraketsiz dedi bende 3 4 gündür böyle dedim o zaman yatış yapmam lazım desi zaten eşi karnın önünü kapatmış net de göremiyorum bebeği dedi şehir hastahanesine de gidecem birazdan aynı şeyleri derse yatıracaklar. Dua esin ne olur 😥😥😥 oğlumuda komşumuz bırakıp geldim aklım orda bi yandan
Kaç haftalık canim şimdi nasılsınız

Kızlar duanıza ihtiyacım var. Sağlık ocağı dinledi ritim bozukluğu var bebeğin kalp atışında dedi geldim merkeze kendi dr baktı herşeyi normal ama haraketsiz dedi bende 3 4 gündür böyle dedim o zaman yatış yapmam lazım desi zaten eşi karnın önünü kapatmış net de göremiyorum bebeği dedi şehir hastahanesine de gidecem birazdan aynı şeyleri derse yatıracaklar. Dua esin ne olur 😥😥😥 oğlumuda komşumuz bırakıp geldim aklım orda bi yandan

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yok kaldı orda kuzum 🥺napim o da daha ana kuzusu bu saat ezanlar okunuyor Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın 😥

Canım sezeryan olacam erken alırlar 2 3 hafta bebek aşağı tutumlu sanmam bekleteceklerini hayırlıaı artık napim ben yiyorum ne yarar araştırıyorum olmuyorsa vardır bi hikmeti

Yok kuzum rahim ağzını yarı kapatmış en fazla o kadar çıkmış işte 24 haftadan sonra çıkmaya başlamış demişlerdi gerisini sen hesap et. Tabi herkesin aynı olmaz
Üzme kendini güzel haberlerini bekliyoruz

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Üzme kendini güzel haberlerini bekliyoruz
Amin kuzum profa randevu almaya çalışıyoruz bakalım 🥺❤️

Yok canım hafif çıkmaya başlamış dedi 26 haftalıkken şuan 27+2 olduk iki hafta sonra kontrol var bakalım ne diyecek

32+5 cnm hafif sancı var kasıkta ama takmıyorum onu

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bakalım prof ne diyecek artık valla yaşım 31 ama bu hamileliğimde 60 olmuşum gibi hissetmeye başladım ya 😥😥😥 psikolojimi bozdular kuzum
doğrudur haklisin gulum ama biraz sakin ol bebegini düşun piskolojini bozma allahtan gelen hersey güzeldir de allah en guzelini nasip eder🙂 her yaşin bir guzelligi vardir 30 yaşin ayri 60 yaşin ayri 😊

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardimcin olsun kuzum insallah kötü bir şey yok tur bazen olabiliyor oyle umarim kötü bisey olmaz dualarım seninle 😪😪😪

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Rabbim yardimcin olsun hiç korkma benim kizim 31 haftalikti gunduz kontrolume gittim hersey yolunda dedi kilosuu cok dusuk 2000 kg demisti ben nasil uzuldum o gunun gecesine suyum geldii acil sezeryana aldilar beni nasil agliyorum bebegim cok zayifti kuveze alcaklar die 2750 dogduu ve direk kucagima verdiler🙏şuanda 21 haftalik hamileyim ve doktor dedii almasi gereken kiloda degil protein agirlikli beslenn hee tmm dedim🙃ama inan hersey Rabbim den yasatmak istedikten sonra iki tasin arasinda cicek aciyor..bolca dua ettt ,geride biraktigin oğlusun once Allah'a emanet olsun..bolca dua ett..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar