Sorum var Kızlar yatışım verildiii🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Agrin💕Zerya tarafından oluşturulan Kızlar yatışım verildiii🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,330 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yatışım verildiii🥺🥺
Konbuyu başlatan Agrin💕Zerya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Patimat

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin canım inşallah 🤲

Teşekkür ederim canım benim inşallah

İnşallah canım tüm bekleyenlere inşallah 🤲

Çok sağol canım inşallah 🌺

Ayy inşallah inşallah dua edinn🙏🙏

İnşallah doğduğunda müsait olduğum gibi haber veririm🤲

İnşallah canım benimm

Öyle canım sağ salim alayım kucağıma evimize gidelim inşallah 🤲
🙏🙏
Inşallah kuzum 🙏🤲

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bekliyorum canım nst, kan şekeri takibi yapılacak yarına kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım inşallah🤲 bende biraz korkuyorum hiç sancım yok belim ağrıyor nasıl olacak bilmiyorum
Dogum ani gelince sanci da geliyor Rabbim kolaylik da veriyor. Ben suyum geldi diye doguma gittim, doktor rahatligimdan sen hic doguma gelmis gibi degilsin sancin da yok dediler. suyum geldigini anlayinca yatis verip kendileri de uyumaya gittiler ilk dogum 12 saati bulur deyip ama 5 bucuk saatte dogum yaptim aniden sancilar geldi. Dua et sen sadece Rabbim yardim etsin

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrol için geldim, bebeğimin suyu da kilosu da haftasına göre fazlaymış yatışım verildi. Kanlar falan alındı sonuçlar çıkınca perinatolojiye görüneceğim o karar verecek normal yada sezeryan olacağına. Dua edin kızlaar🥺🙏🙏
Allah yardımcınız olsun canım Rabbim bı avazda kurtarsın inşallah 🤲

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Dualrim seninle birtanem
Sağol canım benimm

Inşallah kuzum 🙏🤲
🙏🙏🌺

Inşallah kuzum 🙏🤲
🙏🙏🌺
Dogum ani gelince sanci da geliyor Rabbim kolaylik da veriyor. Ben suyum geldi diye doguma gittim, doktor rahatligimdan sen hic doguma gelmis gibi degilsin sancin da yok dediler. suyum geldigini anlayinca yatis verip kendileri de uyumaya gittiler ilk dogum 12 saati bulur deyip ama 5 bucuk saatte dogum yaptim aniden sancilar geldi. Dua et sen sadece Rabbim yardim etsin
Evet insan ne zaman gelecegini hiç bilmiyor Rabbim yardimcimiz olsun inşallah 🤲

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bekliyorum canım nst, kan şekeri takibi yapılacak yarına kadar

Amin canım inşallah🤲 bende biraz korkuyorum hiç sancım yok belim ağrıyor nasıl olacak bilmiyorum
Herşey bebek doğana kadar canım haliyle korkuyo insan tabi dua et canım Allah yardımcın olsun inşallah 🤲❤️

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah kuzum 🙏🤲
🙏🙏🌺
Evet insan ne zaman gelecegini hiç bilmiyor Rabbim yardimcimiz olsun inşallah 🤲
Allah yardımcınız olsun canım Rabbim bı avazda kurtarsın inşallah 🤲
🤲🤲

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrol için geldim, bebeğimin suyu da kilosu da haftasına göre fazlaymış yatışım verildi. Kanlar falan alındı sonuçlar çıkınca perinatolojiye görüneceğim o karar verecek normal yada sezeryan olacağına. Dua edin kızlaar🥺🙏🙏
Geçmiş olsun canım inşallah sağ salim kucağına alırsın belirtiler var mıydı ben bu ay gitmedim kontrole bi evhamlandim senin paylaşımınız görünce

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar