Sorum var Kızlar yatışım verildiii🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Agrin💕Zerya tarafından oluşturulan Kızlar yatışım verildiii🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,337 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yatışım verildiii🥺🥺
Konbuyu başlatan Agrin💕Zerya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Patimat

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah 🤲

Teşekkür ederim canım benim inşallah

İnşallah canım tüm bekleyenlere inşallah 🤲

Çok sağol canım inşallah 🌺

Ayy inşallah inşallah dua edinn🙏🙏

İnşallah doğduğunda müsait olduğum gibi haber veririm🤲

İnşallah canım benimm

Öyle canım sağ salim alayım kucağıma evimize gidelim inşallah 🤲
🙏🙏
İnşallah canım dualarımdasın🤲🥰

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Canım nasıl oldun bı gelişme var mı
Dün çok acil dogurtmamiz gerekiyor dedi doktorum. Dünden bu yana 3 ayrı doktor baktı bugün son bakan doktor yarın taburculugunu vereceğiz daha zaman var dedi. Kendi doktorumla konuşup karar verecegiz birazdan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım inşallah sağ salim kucağına alırsın belirtiler var mıydı ben bu ay gitmedim kontrole bi evhamlandim senin paylaşımınız görünce
Sadece bel ağrım var canım başka bişeyim yok

Geçmiş olsun canım inşallah sağ salim kucağına alırsın belirtiler var mıydı ben bu ay gitmedim kontrole bi evhamlandim senin paylaşımınız görünce
Sadece bel ağrım var canım başka bişeyim yok

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrol için geldim, bebeğimin suyu da kilosu da haftasına göre fazlaymış yatışım verildi. Kanlar falan alındı sonuçlar çıkınca perinatolojiye görüneceğim o karar verecek normal yada sezeryan olacağına. Dua edin kızlaar🥺🙏🙏
Canim kaç kiloyduki bebegin?

Kızlar bugün kontrol için geldim, bebeğimin suyu da kilosu da haftasına göre fazlaymış yatışım verildi. Kanlar falan alındı sonuçlar çıkınca perinatolojiye görüneceğim o karar verecek normal yada sezeryan olacağına. Dua edin kızlaar🥺🙏🙏
Benimde canim haftama gore fazlaymis kilosu.bende korkuyorum hakimizda hayirlisi kuzum korkma Allaha güven dua et💐💕

Benimde canim haftama gore fazlaymis kilosu.bende korkuyorum hakimizda hayirlisi kuzum korkma Allaha güven dua et💐💕

Tüm sayfalar yüklendi.