Kızlar

• Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
  • Toplam 94 yorum
  • Başlangıç tarihi
  • Anket Forumudur

Bu alan Sadece anket oluşturmak için kullanınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anket Bölümü kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,587 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anket Bölümü
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kızınızı eşiniz gibi bir adama verirmiydiniz

• Kullanılan toplam oy
    19

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle bı kızım olsa eşim gibi bir adama vermek isterdim.cunku aşırı merhametli, duygusal ,mert ,ve dost canlısı.sevgi dolu bı insan❤️hep şükrediyorum iyiki onunla evliyim diye ve hep dua ediyorum ki hep böyle olsun hiç değişmesin inşallah 🤲 Allah bütün eşlere huzur mutluluk versin bizide dahil etsin inşallah 🤲 boşuna beklememisim onu onca yıl 🤩🤩

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kesinlikle bı kızım olsa eşim gibi bir adama vermek isterdim.cunku aşırı merhametli, duygusal ,mert ,ve dost canlısı.sevgi dolu bı insan❤️hep şükrediyorum iyiki onunla evliyim diye ve hep dua ediyorum ki hep böyle olsun hiç değişmesin inşallah 🤲 Allah bütün eşlere huzur mutluluk versin bizide dahil etsin inşallah 🤲 boşuna beklememisim onu onca yıl 🤩🤩
Maşallah amin kuzum amin inşallah
Rabbim daim etsin inşallah 🤲❤️

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler canlarım ne yapıyorsunuz nasılsınız bugün Instagram da çok güzel bir ankete rastladım diyor ki kızınızi eşiniz gibi bir adama verirmiydiniz diye ve ne yazık ki yüzde 80 hayır demişti çok içime dokundu düşünsenize bir ömür geçirdigin sözde hayat arkadaşım eşim dediğin insan ama ben kızımı eşim gibi bir adama vermem diyor
Rabbim hepimizin karşısına kıymet bilen sevgi saygı merhamet barındıran insanlar çıkarsın inşallah
Şimdi aynı soruyu ben size soruyorum
Hem evet hem hayir

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Elif'im seninde durumun karışık sanki
Benim eşim ibadetli vicdanlı merhametli ama adaletli değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayrıcı çok temiz dürüst mert

Çok ana kuzusu

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Canım kimse dört dörtlük deilki bizimde kusurlarımız var ama öyle olsa herkes melek olur kusursuz olsak🥰 şükretmek lazım ya daha kötü huyları olsaydı🤔benim eşim in de namazı eksik mesela kılıp kılıp bırakıyo🤷ama bu onu kötü yapmaz ki erin geç biraz o yüzden bırakıyo ikide bir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla elifim namaz oruç zekat insanın iyi olduğu anlamına gelmiyor çok gördüm öyle insanlar ağzında sürekli Allah Allah ama gel gör ki tüm pislikler ondan çıkıyor çok gördüm öyle rabbim iyi insanlara denk getirsin

Canım kimse dört dörtlük deilki bizimde kusurlarımız var ama öyle olsa herkes melek olur kusursuz olsak🥰 şükretmek lazım ya daha kötü huyları olsaydı
Aynen öyle

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Valla elifim namaz oruç zekat insanın iyi olduğu anlamına gelmiyor çok gördüm öyle insanlar ağzında sürekli Allah Allah ama gel gör ki tüm pislikler ondan çıkıyor çok gördüm öyle rabbim iyi insanlara denk getirsin

Aynen öyle
Amin gamzem amin insallah canım benim 🤲🤲🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar