Kızlar

• Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
  • Toplam 94 yorum
  • Başlangıç tarihi
  • Anket Forumudur

Bu alan Sadece anket oluşturmak için kullanınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anket Bölümü kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,383 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anket Bölümü
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kızınızı eşiniz gibi bir adama verirmiydiniz

• Kullanılan toplam oy
    19

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler canlarım ne yapıyorsunuz nasılsınız bugün Instagram da çok güzel bir ankete rastladım diyor ki kızınızi eşiniz gibi bir adama verirmiydiniz diye ve ne yazık ki yüzde 80 hayır demişti çok içime dokundu düşünsenize bir ömür geçirdigin sözde hayat arkadaşım eşim dediğin insan ama ben kızımı eşim gibi bir adama vermem diyor
Rabbim hepimizin karşısına kıymet bilen sevgi saygı merhamet barındıran insanlar çıkarsın inşallah
Şimdi aynı soruyu ben size soruyorum
Ben dunyaya yine gelsem yine onunla evlenirdim kizim olsa cokk isterdim kocam gibi bi adamla evlensin o kadar merhametliki cokk nadir kirar beni sonra özur diler bazen diyorum ne yaptimki ben böyle bir adam hakettim😍Her günume binlerce şükur 🌹

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Amannn kör topal gidiyoruz bu dünya gelip geçici kimseye kalmıyor ölüm var aslında herşeyi takmacin
İşte bende onu diyorum herkesi o kadar da kafaya takmayın ya hiç kimse için kendini üzmeye değmez bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar arada boyle anket yapsaniza cokk guzel oluyor😍
Bencede😇

Canım benim ya kıyamam sana😢
Benim de babam öldüğünde henüz 15yasindaydim yaşama sevincini kaybettim bı daha hicbisey eskisi gibi olmadı hic kimse onun yerini dolduramadi🥺ama hayat devam ediyor canım yaşıyoruz işte anne ve baba çok bambaşka Mekanları cennet olsun inşallah 🤲🙄 basın sağolsun canım çok çok üzüldüm 🙄

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen öyle kuzum. Maşallah rabbim ayırmasin inşaallah
Eşin neden öyle çok kalıyor ki kuzum

Amin kuzum 🤲❤️
Seninde günün kutlu olsun
Sağol canım benim Rabbim cümlemizin yuvasını güzel mutlu şekilde sürdürsün inşallah şehir dışında çalışıyor o yüzden canım yolu düşerse geliyor ancak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar