Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,554 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
B

Biraz geç oldu, postu yeni gördüm ama yine yazmak istedim.

Zaten canım ben o günden beri normslleşmiş değilim ve o günden beri de daha köyden dışarı adım atmadım😔😔 Hatay yok zaten çöl olmuş gitmiş😔😔 o yüzden , ne lazımsa eşime aldırıyorum benm yüreğim kaldırmaz etrafı görmeye, çadır kentleri görmeye, 😔😔o masum ları görmeyi yüreğim kaldırmaz,
O günden hep evdeyim bi annemlere gidip geliyorum o kadar onlar zaten köyün içinde 😔😔 rabbim gazabını bize uğratmasın inşallah. 🙏🤲🤲
Amin kuzum amin rabbim cemi cümlemizin ikiside şuan deprem ve sele yakalanan insanların yardımcısı olsun 🤲🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hayırlı günler kızlar. Allahım bizleri bağışlasın inşallah 🤲🏻günahlarımızı affeylesin cidden psikolojim bozuldu şu 1 2 aydır ülkenin hali hiç iç açıcı değil ilk deprem şimdş sel 🥺ne oluyor cidden rabbim bizi helak mı ediyor diye düşünmeden edemiyorum. Her şey o kadar normalleşti ki rabbim sanki her şeye göz yumduğumuz için her şeyi bu kadar normalleştirdiğimiz için bizden hesap soruyor gibi 🥺. Yine onun gazabından ona sığınıyoruz Allahım müslüman aleminin günahlarını affetsin inşallah 🤲🏻
Amin amin amin inşallah ya 😢 hiç deme gerçekten perişanlık diz boyu vAlla eşimde öyle diyor herşeye göz yumuldu zina vs normal karşılandı haram olan şeyler yapıldı yetime fakire kimse yardım etmedi vs fln Allah biliyor görüyor verdikçe veriyor insan oğluna az bile diyor Nebileyim vAlla herşeyi insanlar o kadar normalmiş gibi yaşıyor paylaşıyor ne ayıp kaldı ne bir şey rabbim beterinden korusun benmde psikoloji hiç iyi değil gerçekten 😢

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin amin amin inşallah ya 😢 hiç deme gerçekten perişanlık diz boyu vAlla eşimde öyle diyor herşeye göz yumuldu zina vs normal karşılandı haram olan şeyler yapıldı yetime fakire kimse yardım etmedi vs fln Allah biliyor görüyor verdikçe veriyor insan oğluna az bile diyor Nebileyim vAlla herşeyi insanlar o kadar normalmiş gibi yaşıyor paylaşıyor ne ayıp kaldı ne bir şey rabbim beterinden korusun benmde psikoloji hiç iyi değil gerçekten 😢
Amin canım amin 🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum nasılsın kaayram nasil
İyi diyim iyi olayım lafını söylmeke istiyorum kayra baya kötü 2 haftdadıe zorunlu ferrasabol kullanıyoruz kabız olmasın dşye o kadar şeyde veriyorum ama yok ilaç mahvetti bu cuma son ama o cumaya kadar daha neler olur bilmiyorum günde 2 kez zeytinyapı içiyor ama fayda etmiyor. Dün artık zorlamaktan popişi hep çatladı hep kanadı sıcak su ile yıkayıp ilacın dozunu azalttım inşallah bugünde öyle olmaz bir an önce cuma günğ gelsin diye dua ediyprum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyi diyim iyi olayım lafını söylmeke istiyorum kayra baya kötü 2 haftdadıe zorunlu ferrasabol kullanıyoruz kabız olmasın dşye o kadar şeyde veriyorum ama yok ilaç mahvetti bu cuma son ama o cumaya kadar daha neler olur bilmiyorum günde 2 kez zeytinyapı içiyor ama fayda etmiyor. Dün artık zorlamaktan popişi hep çatladı hep kanadı sıcak su ile yıkayıp ilacın dozunu azalttım inşallah bugünde öyle olmaz bir an önce cuma günğ gelsin diye dua ediyprum
Oyyyyyy kıyamam ben kuzuma😥 Allah'ım safi ismi ile şifa versin insallah küçük pasama benim aysem

Tüm sayfalar yüklendi.