Sorum var Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,442 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Benim esim bir kadinla msjlasiyordu kac kere uygardim engelledim geri ekle tekrardan engellendim sifre koymus du tlfna msjlari da hep siliyordu sordum kim diye arkadas dedi evli oldugu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sonra evli olduğunu öğrendim ben de gittim kocasına mesaj attım karınıza sahip çıkın diye Kocası da bütün hesaplarını kapattırdı kocam da hala diyor seni seviyorum diye hiçbir şey de anlatmıyor O konu hakkında suratıma da bakmıyor yüzüme de bakmıyor ama normalde çok iyiyiz ama hiçbir şey konuşamıyoruz söyleyemiyoruz etmiyoruz O konu hakkında hiçbir şey anlatmıyor yüzüme bakacak yüzüğü yok da pişman Çok pişman ama diyor Ben seni asla aldatmadım diyor Sanki sağ oldan aldatma olmuyor en burada senin iki çocuğuna bakarken sen saçma sapan İşler peşinde sen birisi 7 yaşında birisi 1 yaşında ben çocuklarla akşam sabah ederken adam nelerin peşinde Bak sen ya ne yaparsam yapayım bir türlü affedemiyorum kendimi değersiz hissediyorum sevgisiz hissediyorum seni seviyorum falan filan diyor aşkım falan diyor ama içime sinmiyor bir türlü kocasına mesaj attıktan sonra zaten işler çözüldü Ben kocasına mesaj atmasam o hala konuşmaya devam edecek diye bütün hesaplarını kapattırdı Kocası çok iyi oldu Hiç de pişman değilim onlar kaşındı benim küçücük kızıma nasıl bağırdılar o

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Eşiniz tarafından aldatildiniz mi sanal olsun gerçek hayat olsun
Yok canım ne sanal ne normal aldatılmadım. Buna taviz vermeyeceğimi eşim çok iyi bilir yani ufacık bir şeyde hayatı ona zindan edip çocuğumu alıp gideceğimi de bilir asla affetmeyeceğimi de bilir. Ona hep diyorum isterse 10 çocuğum olsun babam her zaman arkamda diye .

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Benim esim bir kadinla msjlasiyordu kac kere uygardim engelledim geri ekle tekrardan engellendim sifre koymus du tlfna msjlari da hep siliyordu sordum kim diye arkadas dedi evli oldugu

Sonra evli olduğunu öğrendim ben de gittim kocasına mesaj attım karınıza sahip çıkın diye Kocası da bütün hesaplarını kapattırdı kocam da hala diyor seni seviyorum diye hiçbir şey de anlatmıyor O konu hakkında suratıma da bakmıyor yüzüme de bakmıyor ama normalde çok iyiyiz ama hiçbir şey konuşamıyoruz söyleyemiyoruz etmiyoruz O konu hakkında hiçbir şey anlatmıyor yüzüme bakacak yüzüğü yok da pişman Çok pişman ama diyor Ben seni asla aldatmadım diyor Sanki sağ oldan aldatma olmuyor en burada senin iki çocuğuna bakarken sen saçma sapan İşler peşinde sen birisi 7 yaşında birisi 1 yaşında ben çocuklarla akşam sabah ederken adam nelerin peşinde Bak sen ya ne yaparsam yapayım bir türlü affedemiyorum kendimi değersiz hissediyorum sevgisiz hissediyorum seni seviyorum falan filan diyor aşkım falan diyor ama içime sinmiyor bir türlü kocasına mesaj attıktan sonra zaten işler çözüldü Ben kocasına mesaj atmasam o hala konuşmaya devam edecek diye bütün hesaplarını kapattırdı Kocası çok iyi oldu Hiç de pişman değilim onlar kaşındı benim küçücük kızıma nasıl bağırdılar o
Asla affedilmez ihanetin affı olmaz zaten boşandım başka sebebden dolayı ihanet olsaydı asla kabul etmem

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Sen anneme bir şey söylemedim her şeye eşimle aramda çözmek istedim ama eşim daha ben seni aldatmadım ben seni aldatmadım dedim Sanki sanaldan aldatma olmuyor Ben bu zamana kadar kendimi korurken kimseye mesaj atmazken Kendi işimde gücümdeyken adam gitmiş kadına mesaj yazıyor Demek ki her şeyi göze almış baksana ben engellediğim halde gerek yok baksana beni engellediğim halde gerek yok En sonunda beni de delirttiler ben de gittim kocasına söyledim Kocası da bütün hesaplarını kapattı şimdi de şifreyi kaldırdı ne işime yarayacaksa eşim aradı annemi anlattı Sen utancından yerin dibine girdim Sanki ben yaptım Annem de Dedi Olur böyle şeyler üstünü kapatın dedi kimse hiçbir şey demiyor Ben bir türlü affedemiyorum bana aşkım sevgilim diyor ama ne fark eder bana söylerken ona da açtım sevgilim diyordu bana söylerken seni seviyorum diyordu her şeyde söylüyordu Şimdi de iyi olalım diyor hiçbir şey söylemiyor etmiyor nasıl tanıştığını nasıl olduğunu anlatmıyor duymak da istemiyorum zaten hep hep inkar ediyor sanki yalan

Benim 7 yaşında okula giden bir çocuğum var Ona ödevler yaptırıyordum okul var bırakıp nereye gidebilirdim ki 1 yaşında kızım var benim çoluğum çocuğum var yani O iş demek ki çoluğunu çocuğunu düşünmemiş bir heyecan peşine koşmuş gitmiş Şimdi ne olacak boşansam Ne olacak sanki bir de evlenmeyi düşünmüyorum Başka çocuk yapmak da istemiyorum hiçbir şey istemiyorum hayatıma devam etmek istiyorum ben bir şey yapmadım

Bence her erkek karısını aldatıyordur Ben artık aşka sevdaya inancım kalmadı saçma sapan şeyler erkekler doyumsuzdur Namus bilmezlerin Onlara göre o önemli başka bir şey önemli değil

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sen anneme bir şey söylemedim her şeye eşimle aramda çözmek istedim ama eşim daha ben seni aldatmadım ben seni aldatmadım dedim Sanki sanaldan aldatma olmuyor Ben bu zamana kadar kendimi korurken kimseye mesaj atmazken Kendi işimde gücümdeyken adam gitmiş kadına mesaj yazıyor Demek ki her şeyi göze almış baksana ben engellediğim halde gerek yok baksana beni engellediğim halde gerek yok En sonunda beni de delirttiler ben de gittim kocasına söyledim Kocası da bütün hesaplarını kapattı şimdi de şifreyi kaldırdı ne işime yarayacaksa eşim aradı annemi anlattı Sen utancından yerin dibine girdim Sanki ben yaptım Annem de Dedi Olur böyle şeyler üstünü kapatın dedi kimse hiçbir şey demiyor Ben bir türlü affedemiyorum bana aşkım sevgilim diyor ama ne fark eder bana söylerken ona da açtım sevgilim diyordu bana söylerken seni seviyorum diyordu her şeyde söylüyordu Şimdi de iyi olalım diyor hiçbir şey söylemiyor etmiyor nasıl tanıştığını nasıl olduğunu anlatmıyor duymak da istemiyorum zaten hep hep inkar ediyor sanki yalan

Benim 7 yaşında okula giden bir çocuğum var Ona ödevler yaptırıyordum okul var bırakıp nereye gidebilirdim ki 1 yaşında kızım var benim çoluğum çocuğum var yani O iş demek ki çoluğunu çocuğunu düşünmemiş bir heyecan peşine koşmuş gitmiş Şimdi ne olacak boşansam Ne olacak sanki bir de evlenmeyi düşünmüyorum Başka çocuk yapmak da istemiyorum hiçbir şey istemiyorum hayatıma devam etmek istiyorum ben bir şey yapmadım

Bence her erkek karısını aldatıyordur Ben artık aşka sevdaya inancım kalmadı saçma sapan şeyler erkekler doyumsuzdur Namus bilmezlerin Onlara göre o önemli başka bir şey önemli değil
Çok üzüldüm ya affetme 😠 bu hayatta tek affetmem dediğim şey aldatilmak Allah'ım bizden uzak olsun 🤲

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm ya affetme 😠 bu hayatta tek affetmem dediğim şey aldatilmak Allah'ım bizden uzak olsun 🤲
Laf da kendisi aldatmadım diyor buna inandırmak istiyor Ama hiçbir şey de anlatmıyor O konu hakkında çünkü yapmadım diyor ya boştan yere mesajları sildin boştan yere şifreler koydun telefona Anneme de mi o kadınla konuştum evet demiş bilmiyorum Bir daha yakalarsam Artık gereğini düşüneceğim artık Bilmiyorum daha Çocuklarım çok küçük Ben burada çocuklara ödev yaptırma derdindeyim birisi 1 yaşında birisi 7 yaşında ben çocuklarımın derdindeyim Herkes kendisi bilir Herkes kendine yapar bu olayların olacağını biliyordu üzüleceğini biliyordu Şimdi bana hiçbir şey diyemiyor bana karışamıyor Bana Giderken kendine sahip ol işte Affedersiniz namusuna sahip çık kendine muhatt ol diyordu Şimdi hiçbir şey demeden kapıdan çıkıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Bazen cidden ailenin işin içine girmesi gerekir ya . Tamamen her şeyi anlatmak olmaz ama söz konusu böyle aldatma va gibi ise asla kimseye söylemeden bırakmam rwzil ederim hoş babam böyle bir şey olsa duysa ilk eşimin ağzını yüzünü dağıtır sonra beni kayrayı alır gider. Çocuğun büyük birde senin Şuan boşansan bile sorun olmaz tamam küçük bebeğinde var ama emin ol eşin diğer kadınjn eşi her yeri kapattırdı diye konuşmuyor bu demek değil ki ileri de başkasını bulunca yine konuşmamazlık edecek eminim yine birini bulur konuşur. Aldatan insanın seni seviyorum demesi bana çok mantıksız geliyor sadece seni cepte tutmak için öyle diyor bence

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Ortada delil yok kanıtı Yok ya bütün mesajları sildi ya ona güveniyor

Ben böyle konularda hiçbir zaman aileme açmazdım eşimin çok üstüne gelince eşim gitti Annemi aradı böyle böyle dedi ben birisiyle mesajlaşıyordum dedi ama dedi aldatmadım dedi Ben zaten kimseye hiçbir şey söylemem kimseye güvencim yok hiçbir şeyim yok Ailemde ne diyecek benim bir tane daha kardeşim var dedim Benimle dalga geçerler kardeşin çok güzel geçiniyor da sen geçinemiyorsun da edemiyorsun da böyle şeyler derler bugün annemgildeyim yani eşini Aramız iyi bir sorunumuz yok ama yani şey yaz tatili diye geldim annemgilde Çoluk çocuk ya zor ya insanı kendi evi olmayınca zor ya bilmiyorum böyle bir şey başıma yine gelirse ben yapacağımı biliyorum Hiçbir şey söylemeden direk rahat gideceğim Hiç tartışma falan da yaratmayacağım hiçbir şey yaratmayacağım böyle rahat gideceğim biraz daha büyüsün daha şu anda 1 yaşında belki sınanıyor durur imtihanlara tutuluyorsunuz Allah herkesin gönlüne göre versin başına gelmeyen bilemez yani Sonuçta o kadının kocasının başına da böyle bir iş gelmiş bilmiyorum o da kabul etmişti ne ne yapacak ortada Çoluk çocuk olunca böyle şeyler o kadar da kolay olmuyor Daha önce birisi vardı erkekti boşaldı bizim arkadaşımızdı mecbur çocuk için geri birleştiler Çocuk 3 yaşındaydı ama annesini arıyordu yani yapacak bir şey yoktu çocuğa bakan kimse yoktu anneannesinde de durmuyordu çocuk hep anneannesini istiyordu mecbur birleştiler iki eşi kaçtaydı başkasına gittiydi yani kimsenin bu dünyada güvencesi yok evlilikte güvencesi yok Kim bugün neydim yarın ne olacağım olmasın

İyi de her şeyi inkar ediyor Elimde bir kanıtım da yok zaten ya ben kanıtı bulurdum da işte istemedim istemedim en çoluğum var çocuğum var dedim şunlarla uğraşmayayım dedim ama baktım bunlar iyi İyice azıttılar Ben dedim gideyim şunun kocasına mesaj atayım de ondan sonra zaten olanlar oldu şimdi zaten her attığı adımdan şeyim var yani iznim var her şeyde biliyorum Facebook'u da biliyorum ister biliyorumi topunu da biliyorum her şeyi biliyorum Artık her şey benim elimde

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.