Sorum var Kizlarr isim konusunda çok kararsızım az kaldı bide doguma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hayriye89 tarafından oluşturulan Kizlarr isim konusunda çok kararsızım az kaldı bide doguma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,749 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarr isim konusunda çok kararsızım az kaldı bide doguma
Konbuyu başlatan hayriye89
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım aksine bence onların isimlerini yaşatmak onların ahlaklariyla çocuklarımızı ahlaklandırmak gerekiyor
Şimdi birininkini koysan öteki küsüyor, ikisininkini de koysan iki ismi bir söylemek lazım.Senin çocuğun heveslerin var bi de saygı duymadığın sevmediğinse iki kat kötü.Biz ondan hiç girişmedik kendimiz istediğimizi koyduk sormadık bile nasıl diye 😊

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Şimdi birininkini koysan öteki küsüyor, ikisininkini de koysan iki ismi bir söylemek lazım.Senin çocuğun heveslerin var bi de saygı duymadığın sevmediğinse iki kat kötü.Biz ondan hiç girişmedik kendimiz istediğimizi koyduk sormadık bile nasıl diye 😊
Yok canım ben o şeye zaten karışıyim benim demek istediğim şey peygamber efendimizin ismini çocuklarının ismini peygamberlerin isimlerini koymak manasında söyledim yoksa kesinlikle aile büyüklerinden bahsetmiyorum , ilk gebeliğim de eşimin hayalindeki ismi koyduk , ikinci gebeliğim de bebeğim eğer erkek olsaydı ve eğer yaşasaydı dedesinin ismini koymak istiyordu ben hiç sıcak bakmadım, karşı çıktım, zaten karnında taşıyan ve zahmetini anne baba çekiyor kalkıpta başkalarinın beğendiği ismi kim koyabilir ki ben asla kabul etmem canım çok haklısın 👍

Ben hiç sevmiyorum anne baba ismini tekrar çocuklara koymayı tabikide benim fikrim ben kohmam amma sen isdersen neden olmasın esas sağlıkla gelsin sağ salim al kucağına ❤️
Benim oğlumun adı Mehmet amcam babasının adını koydu şuan 2 cisine hamileyim o da erkek bu sefer kaynanam diyor babamın ismini koyacam diyor 🤷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba nasılsınız arkadaşlar yarın 37hafta oluyoruz. Annemin adı Fatma kaynanaminda adı Fatma kızımada Fatma Lina ismini koymayı düşünüyorduk ama şimdi kararsızım yardım edin lütfen
Kaynanama diyor bir kızın olsa annemin adını koyarım Fatma güzel isim ve Fatma Lina çok guzel

Merhaba nasılsınız arkadaşlar yarın 37hafta oluyoruz. Annemin adı Fatma kaynanaminda adı Fatma kızımada Fatma Lina ismini koymayı düşünüyorduk ama şimdi kararsızım yardım edin lütfen
Kaynanama diyor bir kızın olsa annemin adını koyarım Fatma güzel isim ve Fatma Lina çok guzel

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlumun adı Mehmet amcam babasının adını koydu şuan 2 cisine hamileyim o da erkek bu sefer kaynanam diyor babamın ismini koyacam diyor 🤷

Ne saçma şey sen koy çocuğunun ismini sen annesinin kaç ay yaşıyorsun tüm zorluğu sen çekiyorsun

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım ben o şeye zaten karışıyim benim demek istediğim şey peygamber efendimizin ismini çocuklarının ismini peygamberlerin isimlerini koymak manasında söyledim yoksa kesinlikle aile büyüklerinden bahsetmiyorum , ilk gebeliğim de eşimin hayalindeki ismi koyduk , ikinci gebeliğim de bebeğim eğer erkek olsaydı ve eğer yaşasaydı dedesinin ismini koymak istiyordu ben hiç sıcak bakmadım, karşı çıktım, zaten karnında taşıyan ve zahmetini anne baba çekiyor kalkıpta başkalarinın beğendiği ismi kim koyabilir ki ben asla kabul etmem canım çok haklısın 👍
Aynen bi de nüfusa da baba gidiyor ben olsam karımla konuşur istediğimizi koyarım onlar ne söylerse söylesin.Biz kız olursa ben koyucam erkek olursa eşim koyacak diye anlaşmıştık Başın sağolsun Rabbim sabırlar versin hepimizin gideceği yer orası bazı kavuşmalar maalesef ki mahşere kalıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar