Sorum var Kizlarr isim konusunda çok kararsızım az kaldı bide doguma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hayriye89 tarafından oluşturulan Kizlarr isim konusunda çok kararsızım az kaldı bide doguma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,736 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarr isim konusunda çok kararsızım az kaldı bide doguma
Konbuyu başlatan hayriye89
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aynen bi de nüfusa da baba gidiyor ben olsam karımla konuşur istediğimizi koyarım onlar ne söylerse söylesin.Biz kız olursa ben koyucam erkek olursa eşim koyacak diye anlaşmıştık Başın sağolsun Rabbim sabırlar versin hepimizin gideceği yer orası bazı kavuşmalar maalesef ki mahşere kalıyor
Bizde öyle anlaştık canım,erkek olsa eşim koyacaktı ama bı kızım olacaktı onun ismini ben koyacak tım , amin canım amin Allah razı olsun inşallah 🤲 öyle valla herşey nasibimizde gizli, ben çok istedim oldu ama yarıda kaldı bence birşeyi çok istememek gerekiyor muş 🥺 eşler her zmn ki gibi sadece kendi istediğini yapıyor lar

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bizde öyle anlaştık canım,erkek olsa eşim koyacaktı ama bı kızım olacaktı onun ismini ben koyacak tım , amin canım amin Allah razı olsun inşallah 🤲 öyle valla herşey nasibimizde gizli, ben çok istedim oldu ama yarıda kaldı bence birşeyi çok istememek gerekiyor muş 🥺 eşler her zmn ki gibi sadece kendi istediğini yapıyor lar
Allah der ki; kimi benden daha çok seversen onu senden alırım 🥺

Ben hiç sevmiyorum anne baba ismini tekrar çocuklara koymayı tabikide benim fikrim ben kohmam amma sen isdersen neden olmasın esas sağlıkla gelsin sağ salim al kucağına ❤️
Canım bende arkadaşa Katılıyorum benim de fikrimce zaten onların ismi o daha ne diye çocuğuma koyayım o isimleri herkesin ismi kendine özeldir

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Annesi olabilir söylesin biz koyacaz birlikte karar verdik diye cok zor değil senin içinde vardır bebeğine hayal ettiğin sevdigin istedigin ismi koymak içinde hep ukte kalacak ben koyamadim diye

Annesi olabilir söylesin biz koyacaz birlikte karar verdik diye cok zor değil senin içinde vardır bebeğine hayal ettiğin sevdigin istedigin ismi koymak içinde hep ukte kalacak ben koyamadim diye
İlk oğlumun ismini Mehmet koymak istemedim bide ilk ti benimde ve esiminde içinde kaldı eşim bu ikincisini ben koyacam dedim artık bilmiyom

Tüm sayfalar yüklendi.