Kızlarrr❤️🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrr❤️🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,626 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlarrr❤️🌹
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba Herkeze Hayırlı Ramazanlar Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Hamile Olan Arkadaşlarım Gebelik Nasıl Gidiyor Çocuklarınız Nasıl Uzun Süredir Hiç Sohbet Etmiyoruz Post Açmak İstedim Halınızı Hatrınızı Sorayım Dedim 😘😘🥳
Çok şükür hülyam iyim Allah razı olsun ❤️ sen nasılsın durumun nasıl

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hosgeldin fatmam😍😍😍 elhamdülillah bende iyiyim gebelik nasıl gidiyor 😘

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederiz kuzum🥰

Elhamdülillah birtanem iyiyim bazen iyi bazen kötü bu günümede ćok şükür özlemim ne kadar kaldı😍😍😍🥳
Bugünümüze şükür canım benim gebelikte bir günümüz öbürünü tutmuyor vAllaa 😀tam 39 hafta olursa 43 gün var canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bugünümüze şükür canım benim gebelikte bir günümüz öbürünü tutmuyor vAllaa 😀tam 39 hafta olursa 43 gün var canım
Oyyyy maşallah canım benim rabbim saglıkla sıhatle kucagına almayı nasip etsin inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻♥️

Bu iki gündür çok düşünceliyim buradan gitmekle kalmak arası düşünüp duruyorum ne nasıl olacak inan fikrim yok
Kuzum eşin nediyor bu duruma❤️😘

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
@Hülya12 ALLAH razı olsun hoşbuldum can bacım benim hep iyi ol İnşaALLAH çok şükür iyi güzel gidiyor mide yanmalarım var geçer İnşaALLAH birde hareketlerini azda olsa damar gibi atmmalarını his ediyorum ☺️ senin gebeliğin nasıl gidiyor bebişler nasıl 🥰🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-08-01
Gebeliğinizin 27. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık karnabahar büyüklüğünde.
Bebekte periyodik uyku ve uyanıklık dönemleri başlar. beyin çok fazla aktif olmaya başlar. akciğer büyümesi son halini alır ancak henüz dışarıda nefes alıp verecek olgunlukta değildir. 2. trimester bitiyor. sırt ağrıları, bacak krampları sıklaşır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 35 cm ağırlıgı 950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Allah'ım iyilik versin inşallah kuzum
Çocuklar da iyiler şükür canım oyun peşindeler
Yerim ben onları yeirme op ikisinide❤️❤️😘

@Hülya12 ALLAH razı olsun hoşbuldum can bacım benim hep iyi ol İnşaALLAH çok şükür iyi güzel gidiyor mide yanmalarım var geçer İnşaALLAH birde hareketlerini azda olsa damar gibi atmmalarını his ediyorum ☺️ senin gebeliğin nasıl gidiyor bebişler nasıl 🥰🥰
Fatmam çok güzel gidiyor teyzesi iyiler 7 nisanda randevum var kaç haftalık oldun ♥️♥️♥️😍

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oyyyy maşallah canım benim rabbim saglıkla sıhatle kucagına almayı nasip etsin inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻♥️

Kuzum eşin nediyor bu duruma❤️😘
İnşallah canım benim inşallah çok teşekkür ederim herkes inşallah sağ salim kucağına alsın 😘
Doğumdan sonra gitmeyi düşünüyoruz zaten canım ama evde yok bu sene yapabilir miyiz oda kesim değil ??

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım benim inşallah çok teşekkür ederim herkes inşallah sağ salim kucağına alsın 😘
Doğumdan sonra gitmeyi düşünüyoruz zaten canım ama evde yok bu sene yapabilir miyiz oda kesim değil ??
Yaaaa içini ferah tut rabbim izniyle inşallah oda olacak hep dua ediyorum kuzum🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar