Kızlarrr❤️🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrr❤️🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,621 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlarrr❤️🌹
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
@Hülya12 Hep iyi olsunlar İnşaALLAH Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin can bacım benim Rabbim izin verirse bugün 21+5 günlük 🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-08-01
Gebeliğinizin 27. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık karnabahar büyüklüğünde.
Bebekte periyodik uyku ve uyanıklık dönemleri başlar. beyin çok fazla aktif olmaya başlar. akciğer büyümesi son halini alır ancak henüz dışarıda nefes alıp verecek olgunlukta değildir. 2. trimester bitiyor. sırt ağrıları, bacak krampları sıklaşır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 35 cm ağırlıgı 950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
@Hülya12 Hep iyi olsunlar İnşaALLAH Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin can bacım benim Rabbim izin verirse bugün 21+5 günlük 🥰
Oyyyy maşallah Allah'ım sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah fatmam bende 20+5 haftayiz testlerin nasıl çıktı kuzum @-Fatma-
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ sağol cnm benim bizde sana dua ediyoruz ❤️
Canımsın birtanem rabbim razı olsun senden😘😘🤲🏻🤲🏻🤲🏻

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
ALLAH razı olsun testlerim temiz çıktı can bacım hastahanede 3 tarama yaptırmıştım ve ayrıntılı ultrason doktor acil ankaraya sevk etti karnından sıvı alınacak riskli demişti kendi doktorumada gösterdim sorun yok dedi Rabbim bebeşlerimizi korusun İnşaALLAH senin testlerinde temiz çıkar İnşaALLAH ❤️❤️

Bebekte periyodik uyku ve uyanıklık dönemleri başlar. beyin çok fazla aktif olmaya başlar. akciğer büyümesi son halini alır ancak henüz dışarıda nefes alıp verecek olgunlukta değildir. 2. trimester bitiyor. sırt ağrıları, bacak krampları sıklaşır.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
ALLAH razı olsun testlerim temiz çıktı can bacım hastahanede 3 tarama yaptırmıştım ve ayrıntılı ultrason doktor acil ankaraya sevk etti karnından sıvı alınacak riskli demişti kendi doktorumada gösterdim sorun yok dedi Rabbim bebeşlerimizi korusun İnşaALLAH senin testlerinde temiz çıkar İnşaALLAH ❤️❤️
Çok şükür canım benim çok sevdim amin fatmam inşallah bende özelde detaylı çektirdim sorun yok dedi o sonuçları kendi doktoruma goturcem 😍🤲🏻🤲🏻

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
@Hülya12 Temiz çıkmasına çok sevindim Rabbim gönlüne göre versin İnşaALLAH can bacım benim 🥰❤️❤️

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oyyyy maşallah Allah'ım sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah fatmam bende 20+5 haftayiz testlerin nasıl çıktı kuzum @-Fatma-
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımsın birtanem rabbim razı olsun senden😘😘🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Senden de canım benim rabbim hakkımız da ne hayırlısı ise o olsn

Tüm sayfalar yüklendi.