Kızlarrr❤️🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrr❤️🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,595 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlarrr❤️🌹
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy maşallah🧿🧿🧿 paşa geliyor evet kuzum benimde erkek
MaşaALLAH Rabbim korusun esirgesin 🥰Rabbim salih evlatlardan eylesin sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin Rabbim ❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-08-01
Gebeliğinizin 27. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık karnabahar büyüklüğünde.
Bebekte periyodik uyku ve uyanıklık dönemleri başlar. beyin çok fazla aktif olmaya başlar. akciğer büyümesi son halini alır ancak henüz dışarıda nefes alıp verecek olgunlukta değildir. 2. trimester bitiyor. sırt ağrıları, bacak krampları sıklaşır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 35 cm ağırlıgı 950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Herkeze Hayırlı Ramazanlar Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Hamile Olan Arkadaşlarım Gebelik Nasıl Gidiyor Çocuklarınız Nasıl Uzun Süredir Hiç Sohbet Etmiyoruz Post Açmak İstedim Halınızı Hatrınızı Sorayım Dedim 😘😘🥳
Çok iyi gidiyor minnağımla o kadar sevimli ki doyamıyorum 🥲 bana hep kızıyorlar kokuna alıştıracaksın sonra huzurun olmaz diye ama huzur bu değilse ne ki bir de ben onun kokusuna alışmışken nasıl kopmamı bekliyorlar anlamıyorum 🫠🫠🫠 senden naber laktasyon polikliniğine gittin mi nolur düş peşine valla ben çok sıkıntısını çektim hala da çekiyorum

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
MaşaALLAH Rabbim korusun esirgesin 🥰Rabbim salih evlatlardan eylesin sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin Rabbim ❤️
Güzel dualrin için Allah razı olsun kuzum benim inşallah hepimizin kimin🤲🏻🤲🏻🤲🏻😍 isim düşündünüzmü

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
12 haftamda erkek dediler 13 haftada erkek dediler 16 haftada kız dedıler ama kesın demedıler bebeyım çok utanacak gizliyo doktor dedı 20haftanda kesin söylerız
Bendede 12 haftada cinsiyet belli oldu erkek denildi hala aynı ☺️🌹

Bebekte periyodik uyku ve uyanıklık dönemleri başlar. beyin çok fazla aktif olmaya başlar. akciğer büyümesi son halini alır ancak henüz dışarıda nefes alıp verecek olgunlukta değildir. 2. trimester bitiyor. sırt ağrıları, bacak krampları sıklaşır.

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok iyi gidiyor minnağımla o kadar sevimli ki doyamıyorum 🥲 bana hep kızıyorlar kokuna alıştıracaksın sonra huzurun olmaz diye ama huzur bu değilse ne ki bir de ben onun kokusuna alışmışken nasıl kopmamı bekliyorlar anlamıyorum 🫠🫠🫠 senden naber laktasyon polikliniğine gittin mi nolur düş peşine valla ben çok sıkıntısını çektim hala da çekiyorum
Oyyyy maşallah size Allah'ım sana bağışlasın kuzum Rabbim hayırlı uzun ömürler versin inşallah canım daha gidemedim randevum 7 nisanda

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
Güzel dualrin için Allah razı olsun kuzum benim inşallah hepimizin kimin🤲🏻🤲🏻🤲🏻😍 isim düşündünüzmü
Amin ALLAH sendende razı olsun can bacım benim nasip olursa İnşaALLAH rahmetli kayınbabamın ismi recep 🥰

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.