Kizlarrrr🫶🫶 nerdesiniz 🫣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlarrrr🫶🫶 nerdesiniz 🫣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,117 kez görüntülenmiş, 121 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kizlarrrr🫶🫶 nerdesiniz 🫣
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Afiyet olsun canım elleine sağlık ☺️
Ayyy sorma gerçekten tam bir sknti bu kış günü çamaşır işte acaba hangi marka daha iyi onu bilemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ohhhh ellerine sağlık mis gibi💕
Yaaa sorma ev işi nankör hergun yapıyorum sabah gene aynı vallha
Yaa herkez aynı şeyi diyor çevremde kullanan var bu ara baya bir taktım hastaneden çıktığımızda beri çamaşır makinesi çakışıyor ve kurumuyor camasirlar artık koltukların üstüne sermeye başladım cidden ve bu durum beni geriyor ki görünüyor ki bende alicam gibi kaça almıştın kuzum sen

Yaa herkez aynı şeyi diyor çevremde kullanan var bu ara baya bir taktım hastaneden çıktığımızda beri çamaşır makinesi çakışıyor ve kurumuyor camasirlar artık koltukların üstüne sermeye başladım cidden ve bu durum beni geriyor ki görünüyor ki bende alicam gibi kaça almıştın kuzum sen ol

Afiyet olsun kuzu
Kesinlikle vallaha öyle görünüyor alicam gibi 🤭

Yaa herkez aynı şeyi diyor çevremde kullanan var bu ara baya bir taktım hastaneden çıktığımızda beri çamaşır makinesi çakışıyor ve kurumuyor camasirlar artık koltukların üstüne sermeye başladım cidden ve bu durum beni geriyor ki görünüyor ki bende alicam gibi kaça almıştın kuzum sen ol

Afiyet olsun kuzu

Afiyet olsun kuzu

Afiyet olsun kuzu💕
Kesinlike vallha çünkü yetişemiyorum kurumuyor camasirlar vallaha ev çamaşır oldu hep
20 bin civarıydı aldığımda 1 ayı geçmiştir aldığım Arçelik 12 kg çok iyi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kizlarrrr nerelerdesiniz ne yapıyorsunuz akşam yemeği ne yaptınız nasılsınız çocuklarınız nasıl nasıl gidiyor hayat🤭 benim hayat çok kötü gidiyor evin işi bitmiyor yemek bitmiyor çamaşır hiçbir şekilde bitmiyor😰 ya Bir de şey soracağım size kurutma makinesi kullanan var mı aranızda ve kullanıp da memnun kalan memnun kaldığı marka bana bir tavsiye edilebilecek var mı makinesi almayı düşünüyorum da acaba gerekli mi ki şu an şu kış gününde bakıyorum ki iki çocukla bence gerekli gibi görüyorum ama siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında 🤔
Valla ben yaptığım yemekleri söylemesem olurmu .içimizde hamile olanlar var ya ondan.kıyamiyorum ya cnm canları çeker..He bide ben saç kurutma makinesi sandım🤣🤣🤣🤣

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ahhahahah sorma vallha 25 milyar🤣🤣
Yaaaa senin onu kalbinden gecirmen yeter ruyalarina gelmiyorum sanırım bu ara🫣

💕💕💕

Doktara gitmedim mi bu nefes darligin için birdaha kuzu
Bende iyi canım naoiyim bi dünya ütü var beni bekliyor onu yapicam 🤣
Asenam kız çok seviyom sizi napiyim