Sorum var Kizmar supe ede ede mahfoldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kizmar supe ede ede mahfoldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,959 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizmar supe ede ede mahfoldum
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım benim eşimde tırda çalışıyordu bizde de aynı sorun oluyordu muhasebeci bir mesaj atıyor patron bir yük alacağı fabrikası ayrı indirme yeri ayrı gece 3 de bile telefonu çaldığı çok oldu tanımadığı adamlar yazıyor arıyor abi o yoldan sen gitmişsin nasıl bizde gideceğiz abi yolu tarif etsene navigasyon da çıkmıyor sen düşün bunlara ben alıştım valla gece gündüz nakliyeciler sitesinden ve wp üzerinden mesaj geliyor o an bana yazamıyor ama ben alıştım gerçekten sonuçta bizim için çabalıyor didiniyor yolda her türlü insanlarls denk geliyor eşimle bayağı yolculuk yaptım da zor ya Allah esirgesin ve mesaj geliyor wp giriyor yazmıyor geri çıkıyor alel acele bu alışkanlık olmuş eğer seviyorsan güven ki oda seni aldatıyorsa oda onun ayıbı

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Bı eve gelsin o
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az önce msj atim çevrim içi oldu ama msjlarima bakmadı bile çevrim iciydi kimle msjlasti çıktı yine ama msjima cvb vermedi yani mavi tık olmadı şaşkınlıkla bakiyom ağlıyorum resmen

Az önce msj atim çevrim içi oldu ama msjlarima bakmadı bile çevrim iciydi kimle msjlasti çıktı yine ama msjima cvb vermedi yani mavi tık olmadı şaşkınlıkla bakiyom ağlıyorum resmen
Tm cnm sinir bozucu bir durum ama bazen bnm eşimde çalışırken müsait olmayınca bakti yapıp çıkıyor önemli birşey mi diye dha sonra geri dönüş yapıyor isindn dolayı çok çevrim içi oluyor şuana kdar birseyini gormediysen en kötüsünü aklına getirme cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok cnm takip ediyom giriyor çıkıyor 2 dk bir giriyor😟

Az öncede baktım çevrim içi bı baktım çıkmış 2 dk sonra giriyor öyle tekrarlaniyor

Az öncede baktım çevrim içi bı baktım çıkmış 2 dk sonra giriyor öyle tekrarlaniyor
Bu adam çalışmıyor mu kime yazıyor 2 dakikada bir 🤦🏻‍♀️

Bu adam çalışmıyor mu kime yazıyor 2 dakikada bir 🤦🏻‍♀️
İşte bana diyor yorgunum ama 2 dk da bir çevrim içi

Konuştun mu canm
Yok halla daha gel.emis

Belki arkadaşıyla filan konuşuyordur hemen kötü düşünme bence..
Cm.komusmadan önce çevrim iciydi akşam saat 10 konuştuk 10 dk bile geçmedi yorgunum sonra konuşuruz deyip bide kalp atı tm dedim 2 dk da bir çevrim içi olup son görülmesi 00.50 de gozukuyorr

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Yok halla daha gel.emis

Cm.komusmadan önce çevrim iciydi akşam saat 10 konuştuk 10 dk bile geçmedi yorgunum sonra konuşuruz deyip bide kalp atı tm dedim 2 dk da bir çevrim içi olup son görülmesi 00.50 de gozukuyorr
İnşallah kötü bir şey yoktur . İçini rahat tut sen yinede stres yapma bebek emziriyorsun

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Yok halla daha gel.emis

Belki patronuyla yada iş arkadaşlarıyla önemli birşey konuşmuştur hemen kòtüyü düşünme stres yapma

Belki patronuyla yada iş arkadaşlarıyla önemli birşey konuşmuştur hemen kòtüyü düşünme stres yapma
Yok yok yok patronla faln konusmuyorrr niye bana dedi yorgunum ve niye hem çevrim içi oluyor w dk birr

İnşallah kötü bir şey yoktur . İçini rahat tut sen yinede stres yapma bebek emziriyorsun
Biliyom cnm 😟ama elimde degilk

Tüm sayfalar yüklendi.