Kolik gaz sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem5858 tarafından oluşturulan Kolik gaz sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 979 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kolik gaz sorunu
Konbuyu başlatan Ozlem5858
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Zehra tat

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 21 gunluguz aynı durumdYim dr sap simplex kızıma verdi bende kendim için bitkisel gaz damlası kullanıyorum katkıda tam doyarsa 2 gündür daha iyiyiz sanki
Canım senin sütün mü azdı yoksa iyimi geliyo gaza kullandın kendine kullandığın Damlayı soruyom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben gaz için çörek otu yağı kullandım sadece ilaç hiç kullanmadım, çok şükür yağın faydası çok oldu emziği batırıp verdim
Tatlım emzirmeden öncemi verdin sonramı yağı bende merak ettim

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Aguline gaz damlası artı bağırsak düzenleyici kullanıyorum ben fiyatları pahalı ama inanın gazlı geceler yaşamak tan alıp kullanmak daha iyi

Ozlem5858

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 1 aylık olduk 1 haftadır bizde de gaz sorunu var bide göbeği baya sisti akşam hastaneye goturucem hiç durmuyor
Ne onerirse doktor bizede soylermisin bizde faydalanalim bilgilerden

Kizlar bebeginiz icin kullandiginiz ilac yada bi cozum varmi uykuya hasret kaldim 23 gunluk kizimdan dolayi
İnşallah bizede ise yarar cnm valla uykuya hasret kaldim

Kizlar bebeginiz icin kullandiginiz ilac yada bi cozum varmi uykuya hasret kaldim 23 gunluk kizimdan dolayi
İnşallah bizede ise yarar cnm valla uykuya hasret kaldim

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Benim sütüm varda ben de kendim gaz sorunu yaşayan biriyim oldum okşadı kabızlık fala internetten bitkisel gasicon annelerin kullandığı bir damla aldım benim gazlarda ona geçmesin diye şimdi daha iyi yapıyor gibi geldi bana

Tüm sayfalar yüklendi.