Kontrol e gittim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kontrol e gittim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 945 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kontrol e gittim
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet çok haklısın cnm ya onların yüzüne devlette doğum yapmaya korkar oldum
Ben özelde yaptım mecburi sezeryan doğum.Ebe önce antibiyotiği damara denk getiremedi şişlik oldu zar zor ovuştura ovuştura erittiler sonra beni tuvalete çıkarmayı unutmuş doktor neşteri bi vurdu bağırmaya başladı bu kadını niye tuvalete çıkarmadınız az daha mesaneyi kesiyordum diye bi koşuşturma oldu ödüm koptu.Allah bir avazda kolaycana sağlıkla evladına kavuşmayı nasip etsin bazı şeyler ne yapsan da ters gidiyor ona da kader diyeceğiz mecburen 🤷🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben özelde yaptım mecburi sezeryan doğum.Ebe önce antibiyotiği damara denk getiremedi şişlik oldu zar zor ovuştura ovuştura erittiler sonra beni tuvalete çıkarmayı unutmuş doktor neşteri bi vurdu bağırmaya başladı bu kadını niye tuvalete çıkarmadınız az daha mesaneyi kesiyordum diye bi koşuşturma oldu ödüm koptu.Allah bir avazda kolaycana sağlıkla evladına kavuşmayı nasip etsin bazı şeyler ne yapsan da ters gidiyor ona da kader diyeceğiz mecburen 🤷🏻‍♀️
Aaaaa sende doğumun ne kadar tuhaf olmuş kuzum ya verilmis sadakan varmış ya

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan çok korkuyordum o an da tuz biber ekti ama geçti gitti işte 15 dakikada kızıma sağ salim kavuştum çok şükür, 16 ay oldu ama sanki hiç o anları yaşamamışım gibi.Hamileyken zaman geçmiyordu şimdi bazen hamile olduğum zamanları bile unutuyorum sanki kızım hep yanımdaydı gibi 🤭

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Aman Allah korusun cnm ya inşallah öyle birşey olmaz inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay kesinlikle öyle cnm 🙄

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doğumdan çok korkuyordum o an da tuz biber ekti ama geçti gitti işte 15 dakikada kızıma sağ salim kavuştum çok şükür, 16 ay oldu ama sanki hiç o anları yaşamamışım gibi.Hamileyken zaman geçmiyordu şimdi bazen hamile olduğum zamanları bile unutuyorum sanki kızım hep yanımdaydı gibi 🤭
Maşallah canım ne güzel

Aman Allah korusun cnm ya inşallah öyle birşey olmaz inşallah

Ay kesinlikle öyle cnm 🙄
Dimi ya

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Bende sezeryan oldum kimse bana demedi idrarini yap diye hatta idrarın varmı diye soran bile olmadı bir rahatsızligin falanmi vardı idrar yapman için

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende sezeryan oldum kimse bana demedi idrarini yap diye hatta idrarın varmı diye soran bile olmadı bir rahatsızligin falanmi vardı idrar yapman için
Benim planlı değildi suyum geldiği için 10da hastaneye gittim.Yemek yemiştim haliyle 1 buçuğa kadar anesteziye uygun olsun aç gireyim diye beklettiler ama acilden girdiğim andan beri nstye bağlı olduğum için mesanem baya dolmuş yani, ben de heyecandan farketmemişim hiç gitmek aklıma gelmedi meğerse ebenin git demesi lazımmış o kadar saat nstye bağlı kalınca

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Benim planlı değildi suyum geldiği için 10da hastaneye gittim.Yemek yemiştim haliyle 1 buçuğa kadar anesteziye uygun olsun aç gireyim diye beklettiler ama acilden girdiğim andan beri nstye bağlı olduğum için mesanem baya dolmuş yani, ben de heyecandan farketmemişim hiç gitmek aklıma gelmedi meğerse ebenin git demesi lazımmış o kadar saat nstye bağlı kalınca
Doğru canım plansız ise haklısın bana gece 12 den sonra birşey yeme içme dediler ki ona rağmen idrar ister istemez gelmişti bununla geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.