Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,196 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hahaha ne güzel moral veriyorsun kız sen oyle 😂😂 uyur uyur annesine şuan kıyıyor ama doğunca kıyamaz benim oğlum 😂😂
Hahaha kusura bakma ama öyle canım 🤣🤣Kız valla şaka maka bir yana doğunca uyku eğitimi ver aksatma hiç ben öyle rahatladım valla yoksa hiç uyutmuyordu benimki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hahaha kusura bakma ama öyle canım 🤣🤣Kız valla şaka maka bir yana doğunca uyku eğitimi ver aksatma hiç ben öyle rahatladım valla yoksa hiç uyutmuyordu benimki
Ne kusuru kuzum 😘 bir dogsunda balım Allah izin verirse ne kadar düzgün egitilirse eğitmeye çalışacam oda bende rahat edelim bazen diyorum inslallah benim küçüklüğüm gibi olur diye ne güzel annem nereye koysa orda kendi kendime uyurmusum 😂😂 ama içimden bir ses tam tersim olacak diyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kontrolden çıktım şükür her şey iyi dedi doktor şeker de çıkmadı Oğluşumun boyu 40cm kilosu 1100 gram normalde 26+4 haftalık ama ultrasonda 27+4 çıktı kalbinde parlaklık kaybolmuş 1 ay sonra yeniden kontrole gelecez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah gördün mü paşayı nasıl durumu
Gördüm kuzum 😍😍

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ne kusuru kuzum 😘 bir dogsunda balım Allah izin verirse ne kadar düzgün egitilirse eğitmeye çalışacam oda bende rahat edelim bazen diyorum inslallah benim küçüklüğüm gibi olur diye ne güzel annem nereye koysa orda kendi kendime uyurmusum 😂😂 ama içimden bir ses tam tersim olacak diyor
Belki olur ama bende öyle diyordum ama tam tersim çıktı 🤣😂 annemde hep sen sürekli uyurdun hiç sıkıntı çekmedim seni büyütürken ama Ali maşallah anamı ağlatıyor resmen 🤦😂

Tüm sayfalar yüklendi.