Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,223 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK
Bakalım kuzum şimdi kan verdim glikozu içtim 1 saat kalkma dedi bekliyorum bakalım 1 saatten 1 saate kan verecem şimdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Veririm kuzum şimdi kan verdim ilacı içtim 1 saat olmasını bekliyorum tekrar verecem sanırım ayağa kalkmamam lazımmış ondan doktora çıkamıyorum saat 11 gibi oğluşumu görecem 😍😍

İnslalah kuzum benim.. o değilde şeker ilacını içtikçe icesim geldi 😂😂bitmesin istedim o derece tadı hosuma gitti
Çilekli soda gibi😄
Bakalım kuzum şimdi kan verdim glikozu içtim 1 saat kalkma dedi bekliyorum bakalım 1 saatten 1 saate kan verecem şimdi

Veririm kuzum şimdi kan verdim ilacı içtim 1 saat olmasını bekliyorum tekrar verecem sanırım ayağa kalkmamam lazımmış ondan doktora çıkamıyorum saat 11 gibi oğluşumu görecem 😍😍

İnslalah kuzum benim.. o değilde şeker ilacını içtikçe icesim geldi 😂😂bitmesin istedim o derece tadı hosuma gitti

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayyy kıyamam ya git istediğini ye bendensin🤣👍😎
Hahahaha yedim yedim kan alma bitti hemşireye yemek yiyebilir miyim artık diyorum o bile gülüyor git ye serbest diye 😂😂o kadar gözüm dönmüştü

Benimde midem bulandı biraz 😀
Ayiptir söylemesi son kan vermeden önce geri çıkardım doktora gittim sıkıntı olmaz 1. Vermişsin 2. Yi de ver dedi 😂😂 midem kabul etmedi daha fazla

Ewet bende ictim ama bogaizimi yaktibiraz tadi guzel midem hafif bulandi iyiji fazla deyil
Tadı çok güzel kuzum zaten ben baya beğendim ama artık açlıktan midem 1 saat sonra kabul etmedi 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.