Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,122 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum onunla alakli değil ki sanırım yani ilk gebelik gebelik şekeri var mı diye bakılacak 😂😂 bende bilmiyorum yaa neden yapılıyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şeker yükleme testi gebeliğinin 24 ile 28'inci haftaları arasındaki kadınlarda gestasyonel diyabetin varlığının incelenmesi amacıyla yapılır.
Anladım bana 20 haftadayken demiştide test yaptırırsın diye doktor ben yaptırmadım hayırlısı olsun 🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Guzel haberleruni bekliyoruz canim😊😊🤲
İnşallah kuzum ya bakalım şeker filan çıkmaz inslallah yoksa ben bazı yemeklerden nasıl uzak dururum onu düşünüyorum 😂😂 vazgeçilmezim yemekler var

Anladım bana 20 haftadayken demiştide test yaptırırsın diye doktor ben yaptırmadım hayırlısı olsun 🤭
Doğrudur kuzum hayırlısı bakalım

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum ya bakalım şeker filan çıkmaz inslallah yoksa ben bazı yemeklerden nasıl uzak dururum onu düşünüyorum 😂😂 vazgeçilmezim yemekler var

Doğrudur kuzum hayırlısı bakalım
Vallahi benmde oyle canim ama sukur cikmadi bisiy benim seninde cikmaz insallah canim🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Git bakalım büyümüş mü paşa rahatı yerinde mi😊
Bakalım kuzum şimdi kan verdim glikozu içtim 1 saat kalkma dedi bekliyorum bakalım 1 saatten 1 saate kan verecem şimdi

Ayy yerim ben onu hadi hayırlı haberlerle inşallah 🙏. Hastaneden çıkınca haber ver merakta bırakma bizi 🤭❤️😍
Veririm kuzum şimdi kan verdim ilacı içtim 1 saat olmasını bekliyorum tekrar verecem sanırım ayağa kalkmamam lazımmış ondan doktora çıkamıyorum saat 11 gibi oğluşumu görecem 😍😍

Vallahi benmde oyle canim ama sukur cikmadi bisiy benim seninde cikmaz insallah canim🤲
İnslalah kuzum benim.. o değilde şeker ilacını içtikçe icesim geldi 😂😂bitmesin istedim o derece tadı hosuma gitti

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Veririm kuzum şimdi kan verdim ilacı içtim 1 saat olmasını bekliyorum tekrar verecem sanırım ayağa kalkmamam lazımmış ondan doktora çıkamıyorum saat 11 gibi oğluşumu görecem 😍😍
Anldim canım. Şeker yüklemesi yapınca bişey yememen lazım bide üç dört defa tahlil veriliyor aç kaldığın için tansiyonun düşme ihtimali olduğu için kalkmaman gerekiyor. Az kaldı hayırlısıyla 😍

Tüm sayfalar yüklendi.