Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,128 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Anldim canım. Şeker yüklemesi yapınca bişey yememen lazım bide üç dört defa tahlil veriliyor aç kaldığın için tansiyonun düşme ihtimali olduğu için kalkmaman gerekiyor. Az kaldı hayırlısıyla 😍
Dogdurudr kuzum benim ilk gebelik olunca neyi neden yapıyorlar anlamıyorum 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy Kayra paşa 🤍😍 güzel haberlerle inşallah canım yaz bizede 🥰
Yazarım kuzum bı göreyim paşamı 😍😍

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Dogdurudr kuzum benim ilk gebelik olunca neyi neden yapıyorlar anlamıyorum 🤭🤭
Gayet normal canım benimde bazen bilmediğim şeyler oluyor . Benimde ilk gebeliğim birçok konuda bende tecrübesizim canım. Gebelikte şeker yüklemesi yapmadım ama evlenmeden önce 17 yaşındayken yaptırmış tim ordan biliyorum kuzum 😉🤗😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gayet normal canım benimde bazen bilmediğim şeyler oluyor . Benimde ilk gebeliğim birçok konuda bende tecrübesizim canım. Gebelikte şeker yüklemesi yapmadım ama evlenmeden önce 17 yaşındayken yaptırmış tim ordan biliyorum kuzum 😉🤗😘
Anladım kuzm teşekkür ederim sanırım 2. Gebelikte bende yaptırmam 😂😂 gözümün önü kararıyor artık bayılacak gibiyim 🤦🏻‍♀️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Anladım kuzm teşekkür ederim sanırım 2. Gebelikte bende yaptırmam 😂😂 gözümün önü kararıyor artık bayılacak gibiyim 🤦🏻‍♀️
Rica ederim canım benim 😍. Yaptırma bence 🤣 gerçekten de öyle insanın şekeri yoksa bile açlıktan çıkıveriyor yada şekeri düşüyor 🤣🤦 sinir oluyorum valla doktor ne yaptı etti yaptır dedi ben dedim valla kusura bakma bir defa yaptım ikincisine hiç niyetim yok 🤣 tamm sen bilirsin Dedi

Tüm sayfalar yüklendi.