Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,345 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrol Zamanı Annişler 🥳😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrolden çıktım şükür her şey iyi dedi doktor şeker de çıkmadı Oğluşumun boyu 40cm kilosu 1100 gram normalde 26+4 haftalık ama ultrasonda 27+4 çıktı kalbinde parlaklık kaybolmuş 1 ay sonra yeniden kontrole gelecez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gördüm kuzum 😍😍
Yerim onun boyunu fındık maşallah 🧿 Allah a şükür canım çok sevindim şükürler olsun ❤️🙏

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrolden çıktım şükür her şey iyi dedi doktor şeker de çıkmadı Oğluşumun boyu 40cm kilosu 1100 gram normalde 26+4 haftalık ama ultrasonda 27+4 çıktı kalbinde parlaklık kaybolmuş 1 ay sonra yeniden kontrole gelecez

Gördüm kuzum 😍😍
Maşallah maşallah canım 😍😍😍

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank

Gördüm kuzum 😍😍
Maşaallah kayra bebek 🐣

Maşaallah çok tatlı bebiş 🥰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ohhh şükürler olsun canım benim 💕💕minnak kayramın guzeller guzeli annesi rabbim yavruna saglikla kavustursun🧿🧿

Gördüm kuzum 😍😍

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doktor gayet iyi dedi şeker de çıkmadı şükür haftası 1 hafta ileri dedi sıkıntı yok dedi kilosu 1100 gram boyu da 40cm mis Paşamın 😍😍
Maşallah canım boyu uzun bi bebek olacak anlaşılan 😍 ben 31 haftalıkken 40 cm di bebişimin boyu

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-15
Gebeliğinizin 27. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık karnabahar büyüklüğünde.
Bebekte periyodik uyku ve uyanıklık dönemleri başlar. beyin çok fazla aktif olmaya başlar. akciğer büyümesi son halini alır ancak henüz dışarıda nefes alıp verecek olgunlukta değildir. 2. trimester bitiyor. sırt ağrıları, bacak krampları sıklaşır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 35 cm ağırlıgı 950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum Allah razı olsun 😘❤️

Valla hiç anlamıyorum kuzum kaç haftalık iken kaç cm olmalı 🤭🤭
Aynen canım zaten bebekten bebeğe fark ediyor öyle şeyler 🤗

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-15
Gebeliğinizin 27. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık karnabahar büyüklüğünde.
Bebekte periyodik uyku ve uyanıklık dönemleri başlar. beyin çok fazla aktif olmaya başlar. akciğer büyümesi son halini alır ancak henüz dışarıda nefes alıp verecek olgunlukta değildir. 2. trimester bitiyor. sırt ağrıları, bacak krampları sıklaşır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 35 cm ağırlıgı 950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar