Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemr├╝ya taraf─▒ndan olu┼čturulan Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,699 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 44 yorum ve 7 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ
Konbuyu ba┼člatan Gizemr├╝ya
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan G├╝zelAnne­čĄ░­čĆ╗­čą░
Kat─▒l─▒m
21 ┼×ubat 2021
Oda dogru bal─▒m
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Demi can─▒m ­čĄú

Bende ├Âyleydim kuzum herkes o an cekiyosun sonrasi cok rahat oluyor diyor neyden bahsediyor bu insanlar diyorum­čĄú­čĄú ben 4 ay kendime gelemedigim icin­čĄú­čĄú asla olmam normal do─čum benim okadar suni sanciya ragmen hic acilmam olmadi kesti attilar­čśĽ benim rahim a├ž─▒lm─▒yor bi t├╝rl├╝ ­čĄú­čĄú­čĄú tovbe yarabbim ­čĄú­čĄú

Tesekkur ederim cicegimm­čĺĽ vala benim normal do─čumdu dogum an─▒ da a─čr─▒lydi sonrasi da agriliydi benim agrim hic bitmedi ­čĄú­čĄú
Anlad─▒m can─▒m herkes kendisine neyin iyi gelip gelmedi─čini bilir. Zaten her ebe do─čumun ac─▒ ├žekilmeden ger├žekle┼čmeyece─čini iyi bilir. Yani ne yaparsan a─čr─▒s─▒z do─čum yok bende suni sanc─▒yla do─čum yapt─▒m inan─▒l─▒r gibi de─čil yani ­čÖä

Gizemr├╝ya

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 A─čustos 2021
─░yiyms kuzum bana sadece do─čuma normal olursa 4500 sezeryana 5200 demi┼člerdi
Offf cokmus kuzum ya a├ž─▒k├žas─▒ bizde korka korka sorduk 4 bucuk 5 ister diye cok korktum ama 3 dedi ocaktan sonra zam gelse falan heralde en fazla 3bucuk olur

─░yiyms kuzum bana sadece do─čuma normal olursa 4500 sezeryana 5200 demi┼člerdi
Nerde oturuyorsun kuzum sen hangi ┼čehir hangi hastane

Zeynoo

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 Mart 2021
Offf cokmus kuzum ya a├ž─▒k├žas─▒ bizde korka korka sorduk 4 bucuk 5 ister diye cok korktum ama 3 dedi ocaktan sonra zam gelse falan heralde en fazla 3bucuk olur

Nerde oturuyorsun kuzum sen hangi ┼čehir hangi hastane
Ankara Sincan lokma hekim kuxum

Zeynoo

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 Mart 2021
Vala zor Rabbim yard─▒mc─▒m─▒z olsun karta cektirecez zaten pesin veremeyiz bizde kuzum
Kart sa─č olsun kuzenimin kaynanas─▒ ├Âdemi┼č hastane masraflar─▒n─▒ benimkinin ├ženesi var can─▒ al paras─▒ni alma

Yakinmissin

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar

├ťst