Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemr├╝ya taraf─▒ndan olu┼čturulan Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,699 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 44 yorum ve 7 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ
Konbuyu ba┼člatan Gizemr├╝ya
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan G├╝zelAnne­čĄ░­čĆ╗­čą░

Smyrmry

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Ekim 2021
Canim inan benim bir normal do─čumum oldu Allah d├╝┼čman─▒ma vermesin ├žok ├žok k├Ât├╝yd├╝ do─čumdan sonra pskolojim bozuldu insan icine cikamadim 5 ay aksilikler pesimi hi├ž birakmadi benim 2 tane akraba bu gittigim doktorda sezeryan oldu cok memmunlar vala asla olmam artik normal do─čum ­čĄú­čĄú
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Sagol ku┼čummm­čą░­čą░

Sagol ku┼čummm­čą░­čą░

Kuzum bozulmuyor ki baktim kuzenimin hemen rahmin ustunde cok az kesigi var oda belli belirsiz . Inan balim normal do─čumum felaket oluyor benim hatirlamak bile istemiyorum riske atamam ­čśú­čśú ikinciyide sezeryan yapalim bakalim bide bunun tadina bakal─▒m ­čą░

Vala bilmiyorum kuzum gorecez art─▒k ­čĄú
Allah yard─▒mc─▒n olsun tabikide karar senin yinede fikrimi s├Âylemek istedim Rabb─▒m hepimizi kurtars─▒n ­č弭čĺĽ amin

Gizemr├╝ya

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 A─čustos 2021
Bebi┼če ma┼čallah can─▒m ­čą░ rabbim sa─čl─▒kla kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin ­čą░
Aminn bal─▒mmm­čĄ▓­čą░

Allah yard─▒mc─▒n olsun tabikide karar senin yinede fikrimi s├Âylemek istedim Rabb─▒m hepimizi kurtars─▒n ­č弭čĺĽ amin
Tesekkur ederim bal─▒m benim ÔŁĄÔŁĄÔŁĄÔŁĄ

Cok sevdinim canim cok wukur rabim sag salim kavuwdurmayi nasib etsin mawallah pawama­čą░­čśś
Can─▒mmm benimm cok te┼čekk├╝r ederiz teyzesiii­čą░­čśç

Ma┼čallah can─▒m yaa s─▒pa size poz vermi┼č i┼čte ge├žen benim k─▒zda ├Âyleydi ayaklar y├╝z├╝nde ­čśŹ­čśŹ­čśů­čśů
Cok tatlilar cook­čą░­čą░­čą░

Bebi┼če ma┼čallah can─▒m ­čą░ rabbim sa─čl─▒kla kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin ­čą░
Amin can─▒m benim hepimizi insallah kuzum­čą░­čĄ▓

Mirnaz

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
20 Kas─▒m 2021
27+5 gunluguz canlar kilomuz 1200 gr boyumuz 37 cm hersey yolunda ┼č├╝k├╝r ­čą░­čą░ ayaklari yuzunde uyuyodu minnosum yaaa­čśç­čśç doktora ilk dogumumun zor oldugunu bunu normal istemedigimi sezeryan istedigimi soyledim kabul etmeyecek diye korkarken adamin g├Âzleri parlad─▒ hay hay tabiki burasi ├Âzel hastane siz nasil isterseniz oyle olacak dedi­čĄú­čĄú tabi isine de gelmiyor normal do─čum yapt─▒rmak ­čĄú­čĄú
Benim ilk ├žocu─čum normal ikincisi mecburi sezeryan oldum ama da─člar kadar fark var normal do─čumdan sonra hemen toparlandm ama sezeryan ├Âyle de─čil ├žok k├Ât├╝ ge├žti 2 y─▒l ge├žti aradan ama hala o i─čne vurulan yer agryo yani normal do─čum yapma ┼čans─▒n varsa kesinlikle o ┼čans─▒ degerlndr derim can─▒m sezeryan dan normal do─čumun sanc─▒s─▒ k├Ât├╝ olablr ama bir g├╝n s├╝rer o sanc─▒ ve bebe─čini elini aldgnda her ┼čeyi bir anda unutysn ama sezeryan daha sonra sanc─▒lar─▒ ├žekiyosun iyi d├╝┼č├╝n ├Âyle karar─▒ni ver rabbim sa─čl─▒ckla kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah can─▒m Ôś║´ŞĆ­čÉą

Yazg├╝l├╝

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 Eyl├╝l 2021
27+5 gunluguz canlar kilomuz 1200 gr boyumuz 37 cm hersey yolunda ┼č├╝k├╝r ­čą░­čą░ ayaklari yuzunde uyuyodu minnosum yaaa­čśç­čśç doktora ilk dogumumun zor oldugunu bunu normal istemedigimi sezeryan istedigimi soyledim kabul etmeyecek diye korkarken adamin g├Âzleri parlad─▒ hay hay tabiki burasi ├Âzel hastane siz nasil isterseniz oyle olacak dedi­čĄú­čĄú tabi isine de gelmiyor normal do─čum yapt─▒rmak ­čĄú­čĄú
AY ├žok ┼č├╝k├╝r ki her┼čey yolundaymis Allah─▒m sa─čl─▒kla tamam─▒na erdirsin can─▒m valla bende doktora s├Âyledim do─čumlar─▒n zor korkuyorum epidural nas─▒l olur dedim ├žatala yatars─▒n do─čurur ├ž─▒kars─▒n dedi hicbirsey hissetmezssin ama ┼čimdi kafam kar─▒┼č─▒k kordon boynunda acaba epidural denemeden direk sezeryan mi tercih etsem belden i─čneyi yedikten sonra neden riske gireyim de─čil mi hala karar veremedim ya

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-01-10
Gebeli─činizin 33. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k ananas b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
─░skelet kemiklerinde sertle┼čme olur ancak kafa kemikleri birle┼čmez. do─čumda kemikler birbirine yakla┼čarak alan daralt─▒r ve do─čum daha kolay olur. ├ľdem ve kilo art─▒┼č─▒na ba─čl─▒ sinir s─▒k─▒┼čmas─▒ nedeniyle el ayak ve bileklerde kar─▒ncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 42 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2000 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Beg├╝m cyln

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Ocak 2021
MasaAllah minnosa ku┼čum rabbim hayrlica kucaqna almayi nas─▒p etsin insaAllah ­čĄ▓­čą░ bana kal─▒rsa normal doqum yap her insan bir deqildir ama benimde ilkm zordu ikinci 2 saat i├žinde oldu. Birde ilkinde wajinan ister istemz bozuldu ikinciye niye q├Âbeqinin q├Âr├╝n├╝sunu bozdrmayi tercih ediyosun bana mant─▒kl─▒ qelmdi bu y├Ânden kusra bakma
Vajina niye bozulsun k─▒z normal do─čumda

Sha

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 Temmuz 2021
Sagl─▒kla gels─▒n kuzumuz in┼č cnm gozu ayd─▒n sagl─▒k durumu ─▒y─▒ dar─▒s─▒ kucag─▒na almaya

Heyatim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 Temmuz 2021
Aminn bal─▒mmm­čĄ▓­čą░

Tesekkur ederim bal─▒m benim ÔŁĄÔŁĄÔŁĄÔŁĄ

Can─▒mmm benimm cok te┼čekk├╝r ederiz teyzesiii­čą░­čśç

Cok tatlilar cook­čą░­čą░­čą░

Amin can─▒m benim hepimizi insallah kuzum­čą░­čĄ▓
Sezaryan ucun gun falan konuwdunuzmu

Gizemr├╝ya

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 A─čustos 2021
Sezaryan ucun gun falan konuwdunuzmu
Evet evet kuzum sordum ben normal do─čum istemiyorum dedim sezeryan istyoruz dedim hay hay siz nasil istyosaniz ├Âyle yapacaz dedi­čą░­čą░

Sagl─▒kla gels─▒n kuzumuz in┼č cnm gozu ayd─▒n sagl─▒k durumu ─▒y─▒ dar─▒s─▒ kucag─▒na almaya
Aminn cicegimmÔÜśÔÜśÔÜś

Aminn cicegimmÔÜśÔÜśÔÜś
Vajina niye bozulsun k─▒z normal do─čumda
­čĄú­čĄú­čĄú

Ku┼čum inan─▒rm─▒s─▒n kizimda normal do─čum yapt─▒m hicte ├Âyle hemen ayaklanmad─▒m ­čśľ hala vajinamda ara ara o sizlamalari hissediyorum 4 yil gecmesine ra─čmen ha senin dedigin gibi olan cok normal do─čum yapip hemen ayaklanan ke┼čke ├Âyle olsa benim kuzenim normal yapti hastaneden gule oynaya ├ž─▒kt─▒ eve gitmis temizlk falan yapm─▒┼č ama benimki zannedersin 3 4 ameliyat gecirmisim okadar k├Ât├╝yd├╝m ­čśľ­čśľ­čśľ kafaya koydum asla olmam normal ­čĄú­čĄú o 10 saat bagirmalarim aklima geldik├že urperiyorum­čśč­čśč­čśč
Benim ilk ├žocu─čum normal ikincisi mecburi sezeryan oldum ama da─člar kadar fark var normal do─čumdan sonra hemen toparlandm ama sezeryan ├Âyle de─čil ├žok k├Ât├╝ ge├žti 2 y─▒l ge├žti aradan ama hala o i─čne vurulan yer agryo yani normal do─čum yapma ┼čans─▒n varsa kesinlikle o ┼čans─▒ degerlndr derim can─▒m sezeryan dan normal do─čumun sanc─▒s─▒ k├Ât├╝ olablr ama bir g├╝n s├╝rer o sanc─▒ ve bebe─čini elini aldgnda her ┼čeyi bir anda unutysn ama sezeryan daha sonra sanc─▒lar─▒ ├žekiyosun iyi d├╝┼č├╝n ├Âyle karar─▒ni ver rabbim sa─čl─▒ckla kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah can─▒m Ôś║´ŞĆ­čÉą

Ku┼čum inan─▒rm─▒s─▒n kizimda normal do─čum yapt─▒m hicte ├Âyle hemen ayaklanmad─▒m ­čśľ hala vajinamda ara ara o sizlamalari hissediyorum 4 yil gecmesine ra─čmen ha senin dedigin gibi olan cok normal do─čum yapip hemen ayaklanan ke┼čke ├Âyle olsa benim kuzenim normal yapti hastaneden gule oynaya ├ž─▒kt─▒ eve gitmis temizlk falan yapm─▒┼č ama benimki zannedersin 3 4 ameliyat gecirmisim okadar k├Ât├╝yd├╝m ­čśľ­čśľ­čśľ kafaya koydum asla olmam normal ­čĄú­čĄú o 10 saat bagirmalarim aklima geldik├že urperiyorum­čśč­čśč­čśč

Bence de kuzum hiiiiiccccc riske atma derim ben normal do─čum yaptim dogurdugum salise yogun bakima goturduler bebegimi hic goremedim artik bu dogumumda sakin huzurlu bi dogum gecirmek istyorum dogar dogmaz kucagima almak istyorum o kotu gunleri yasamak istemiyorum oyuzden sezeryandan donmeyecem pskolojimi tekrar bozdurtmayacam­čśľ­čśú
AY ├žok ┼č├╝k├╝r ki her┼čey yolundaymis Allah─▒m sa─čl─▒kla tamam─▒na erdirsin can─▒m valla bende doktora s├Âyledim do─čumlar─▒n zor korkuyorum epidural nas─▒l olur dedim ├žatala yatars─▒n do─čurur ├ž─▒kars─▒n dedi hicbirsey hissetmezssin ama ┼čimdi kafam kar─▒┼č─▒k kordon boynunda acaba epidural denemeden direk sezeryan mi tercih etsem belden i─čneyi yedikten sonra neden riske gireyim de─čil mi hala karar veremedim ya

Son d├╝zenleme:

Heyatim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 Temmuz 2021
Evet evet kuzum sordum ben normal do─čum istemiyorum dedim sezeryan istyoruz dedim hay hay siz nasil istyosaniz ├Âyle yapacaz dedi­čą░­čą░

Aminn cicegimmÔÜśÔÜśÔÜś

Aminn cicegimmÔÜśÔÜśÔÜś

­čĄú­čĄú­čĄú

Bence de kuzum hiiiiiccccc riske atma derim ben normal do─čum yaptim dogurdugum salise yogun bakima goturduler bebegimi hic goremedim artik bu dogumumda sakin huzurlu bi dogum gecirmek istyorum dogar dogmaz kucagima almak istyorum o kotu gunleri yasamak istemiyorum oyuzden sezeryandan donmeyecem pskolojimi tekrar bozdurtmayacam­čśľ­čśú
Inwallah canim benim wubatda olur her halde? Ayin kaci peki sag salim al kucagina inwallah canim

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst