Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemr├╝ya taraf─▒ndan olu┼čturulan Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,699 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 44 yorum ve 7 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ
Konbuyu ba┼člatan Gizemr├╝ya
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan G├╝zelAnne­čĄ░­čĆ╗­čą░

Beg├╝m cyln

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Ocak 2021
Evet evet kuzum sordum ben normal do─čum istemiyorum dedim sezeryan istyoruz dedim hay hay siz nasil istyosaniz ├Âyle yapacaz dedi­čą░­čą░
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Aminn cicegimmÔÜśÔÜśÔÜś

Aminn cicegimmÔÜśÔÜśÔÜś

­čĄú­čĄú­čĄú

Ku┼čum inan─▒rm─▒s─▒n kizimda normal do─čum yapt─▒m hicte ├Âyle hemen ayaklanmad─▒m ­čśľ hala vajinamda ara ara o sizlamalari hissediyorum 4 yil gecmesine ra─čmen ha senin dedigin gibi olan cok normal do─čum yapip hemen ayaklanan ke┼čke ├Âyle olsa benim kuzenim normal yapti hastaneden gule oynaya ├ž─▒kt─▒ eve gitmis temizlk falan yapm─▒┼č ama benimki zannedersin 3 4 ameliyat gecirmisim okadar k├Ât├╝yd├╝m ­čśľ­čśľ­čśľ kafaya koydum asla olmam normal ­čĄú­čĄú o 10 saat bagirmalarim aklima geldik├že urperiyorum­čśč­čśč­čśč

Ku┼čum inan─▒rm─▒s─▒n kizimda normal do─čum yapt─▒m hicte ├Âyle hemen ayaklanmad─▒m ­čśľ hala vajinamda ara ara o sizlamalari hissediyorum 4 yil gecmesine ra─čmen ha senin dedigin gibi olan cok normal do─čum yapip hemen ayaklanan ke┼čke ├Âyle olsa benim kuzenim normal yapti hastaneden gule oynaya ├ž─▒kt─▒ eve gitmis temizlk falan yapm─▒┼č ama benimki zannedersin 3 4 ameliyat gecirmisim okadar k├Ât├╝yd├╝m ­čśľ­čśľ­čśľ kafaya koydum asla olmam normal ­čĄú­čĄú o 10 saat bagirmalarim aklima geldik├že urperiyorum­čśč­čśč­čśč

Bence de kuzum hiiiiiccccc riske atma derim ben normal do─čum yaptim dogurdugum salise yogun bakima goturduler bebegimi hic goremedim artik bu dogumumda sakin huzurlu bi dogum gecirmek istyorum dogar dogmaz kucagima almak istyorum o kotu gunleri yasamak istemiyorum oyuzden sezeryandan donmeyecem pskolojimi tekrar bozdurtmayacam­čśľ­čśú
Gizemcim bende. ├çok zor bir do─čum yapt─▒m ikinciye asla normal do─čurmam bende ayn─▒ d├╝┼č├╝ncedeyim 2 ayda kendime gelemedim diki┼člerim d├╝zelmedi vs ├žok s─▒k─▒nt─▒l─▒yd─▒ yani. vajina bozuluyor demi┼č ya onu anlamad─▒m. Teknik servisi yok ki ├ža─č─▒ral─▒m anac─▒m ­čśé­čśé­čśé

Hamilebianne

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 Kas─▒m 2021
AY ├žok ┼č├╝k├╝r ki her┼čey yolundaymis Allah─▒m sa─čl─▒kla tamam─▒na erdirsin can─▒m valla bende doktora s├Âyledim do─čumlar─▒n zor korkuyorum epidural nas─▒l olur dedim ├žatala yatars─▒n do─čurur ├ž─▒kars─▒n dedi hicbirsey hissetmezssin ama ┼čimdi kafam kar─▒┼č─▒k kordon boynunda acaba epidural denemeden direk sezeryan mi tercih etsem belden i─čneyi yedikten sonra neden riske gireyim de─čil mi hala karar veremedim ya
Sa─čl─▒kla gelsin in┼čaallah can─▒m ­čśŐ

Fadimana

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2021
27+5 gunluguz canlar kilomuz 1200 gr boyumuz 37 cm hersey yolunda ┼č├╝k├╝r ­čą░­čą░ ayaklari yuzunde uyuyodu minnosum yaaa­čśç­čśç doktora ilk dogumumun zor oldugunu bunu normal istemedigimi sezeryan istedigimi soyledim kabul etmeyecek diye korkarken adamin g├Âzleri parlad─▒ hay hay tabiki burasi ├Âzel hastane siz nasil isterseniz oyle olacak dedi­čĄú­čĄú tabi isine de gelmiyor normal do─čum yapt─▒rmak ­čĄú­čĄú
─░yi ma┼čallah bide sezeryan do─čum dene bakal─▒m ­čĄş­čĄş

Song├╝lÔŁĄ´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 Ekim 2021
27+5 gunluguz canlar kilomuz 1200 gr boyumuz 37 cm hersey yolunda ┼č├╝k├╝r ­čą░­čą░ ayaklari yuzunde uyuyodu minnosum yaaa­čśç­čśç doktora ilk dogumumun zor oldugunu bunu normal istemedigimi sezeryan istedigimi soyledim kabul etmeyecek diye korkarken adamin g├Âzleri parlad─▒ hay hay tabiki burasi ├Âzel hastane siz nasil isterseniz oyle olacak dedi­čĄú­čĄú tabi isine de gelmiyor normal do─čum yapt─▒rmak ­čĄú­čĄú
Ma┼čaAllah bebe─činin kilosu gayet g├╝zel can─▒m.Bir ├Ânceki do─čumumu ├Âzelde yapt─▒m.Doktorum illa tutturdu normal yap yine diye ben kabul etmedim.Doktordan doktora de─či┼čebiliyor kuzum.

Gizemr├╝ya

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 A─čustos 2021
Ma┼čaAllah bebe─činin kilosu gayet g├╝zel can─▒m.Bir ├Ânceki do─čumumu ├Âzelde yapt─▒m.Doktorum illa tutturdu normal yap yine diye ben kabul etmedim.Doktordan doktora de─či┼čebiliyor kuzum.
Oda dogru bal─▒m

─░yi ma┼čallah bide sezeryan do─čum dene bakal─▒m ­čĄş­čĄş
Demi can─▒m ­čĄú

Bende ├Âyleydim kuzum herkes o an cekiyosun sonrasi cok rahat oluyor diyor neyden bahsediyor bu insanlar diyorum­čĄú­čĄú ben 4 ay kendime gelemedigim icin­čĄú­čĄú asla olmam normal do─čum benim okadar suni sanciya ragmen hic acilmam olmadi kesti attilar­čśĽ benim rahim a├ž─▒lm─▒yor bi t├╝rl├╝ ­čĄú­čĄú­čĄú tovbe yarabbim ­čĄú­čĄú
Gizemcim bende. ├çok zor bir do─čum yapt─▒m ikinciye asla normal do─čurmam bende ayn─▒ d├╝┼č├╝ncedeyim 2 ayda kendime gelemedim diki┼člerim d├╝zelmedi vs ├žok s─▒k─▒nt─▒l─▒yd─▒ yani. vajina bozuluyor demi┼č ya onu anlamad─▒m. Teknik servisi yok ki ├ža─č─▒ral─▒m anac─▒m ­čśé­čśé­čśé

Tesekkur ederim cicegimm­čĺĽ vala benim normal do─čumdu dogum an─▒ da a─čr─▒lydi sonrasi da agriliydi benim agrim hic bitmedi ­čĄú­čĄú
Hay─▒rl─▒s─▒yla kuca─č─▒na al─▒rs─▒n in┼čallah can─▒m ­čĄ▓ ama mecbur kalmad─▒k├ža sezeryan tercih etme evet do─čum an─▒nda a─čr─▒ yok ama sonras─▒nda sorun oluyor. Ablamdan biliyorum hay─▒rl─▒s─▒ olsun yine

Son d├╝zenleme:

Zeynoo

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 Mart 2021
Sezeryanin ├╝creti normale g├Âre pahal─▒ oda var

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar

├ťst