Kontrolden geldim canlarım😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kontrolden geldim canlarım😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,993 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim canlarım😍😍
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüzelAnne🤰🏻🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım 🤲 ama mecbur kalmadıkça sezeryan tercih etme evet doğum anında ağrı yok ama sonrasında sorun oluyor. Ablamdan biliyorum hayırlısı olsun yine

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Evet evet kuzum sordum ben normal doğum istemiyorum dedim sezeryan istyoruz dedim hay hay siz nasil istyosaniz öyle yapacaz dedi🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminn cicegimm⚘⚘⚘

Aminn cicegimm⚘⚘⚘

🤣🤣🤣

Kuşum inanırmısın kizimda normal doğum yaptım hicte öyle hemen ayaklanmadım 😖 hala vajinamda ara ara o sizlamalari hissediyorum 4 yil gecmesine rağmen ha senin dedigin gibi olan cok normal doğum yapip hemen ayaklanan keşke öyle olsa benim kuzenim normal yapti hastaneden gule oynaya çıktı eve gitmis temizlk falan yapmış ama benimki zannedersin 3 4 ameliyat gecirmisim okadar kötüydüm 😖😖😖 kafaya koydum asla olmam normal 🤣🤣 o 10 saat bagirmalarim aklima geldikçe urperiyorum😟😟😟

Kuşum inanırmısın kizimda normal doğum yaptım hicte öyle hemen ayaklanmadım 😖 hala vajinamda ara ara o sizlamalari hissediyorum 4 yil gecmesine rağmen ha senin dedigin gibi olan cok normal doğum yapip hemen ayaklanan keşke öyle olsa benim kuzenim normal yapti hastaneden gule oynaya çıktı eve gitmis temizlk falan yapmış ama benimki zannedersin 3 4 ameliyat gecirmisim okadar kötüydüm 😖😖😖 kafaya koydum asla olmam normal 🤣🤣 o 10 saat bagirmalarim aklima geldikçe urperiyorum😟😟😟

Bence de kuzum hiiiiiccccc riske atma derim ben normal doğum yaptim dogurdugum salise yogun bakima goturduler bebegimi hic goremedim artik bu dogumumda sakin huzurlu bi dogum gecirmek istyorum dogar dogmaz kucagima almak istyorum o kotu gunleri yasamak istemiyorum oyuzden sezeryandan donmeyecem pskolojimi tekrar bozdurtmayacam😖😣
Gizemcim bende. Çok zor bir doğum yaptım ikinciye asla normal doğurmam bende aynı düşüncedeyim 2 ayda kendime gelemedim dikişlerim düzelmedi vs çok sıkıntılıydı yani. vajina bozuluyor demiş ya onu anlamadım. Teknik servisi yok ki çağıralım anacım 😂😂😂

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
AY çok şükür ki herşey yolundaymis Allahım sağlıkla tamamına erdirsin canım valla bende doktora söyledim doğumların zor korkuyorum epidural nasıl olur dedim çatala yatarsın doğurur çıkarsın dedi hicbirsey hissetmezssin ama şimdi kafam karışık kordon boynunda acaba epidural denemeden direk sezeryan mi tercih etsem belden iğneyi yedikten sonra neden riske gireyim değil mi hala karar veremedim ya
Sağlıkla gelsin inşaallah canım 😊

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
27+5 gunluguz canlar kilomuz 1200 gr boyumuz 37 cm hersey yolunda şükür 🥰🥰 ayaklari yuzunde uyuyodu minnosum yaaa😇😇 doktora ilk dogumumun zor oldugunu bunu normal istemedigimi sezeryan istedigimi soyledim kabul etmeyecek diye korkarken adamin gözleri parladı hay hay tabiki burasi özel hastane siz nasil isterseniz oyle olacak dedi🤣🤣 tabi isine de gelmiyor normal doğum yaptırmak 🤣🤣
İyi maşallah bide sezeryan doğum dene bakalım 🤭🤭

...

Moderator
Mod
rank
27+5 gunluguz canlar kilomuz 1200 gr boyumuz 37 cm hersey yolunda şükür 🥰🥰 ayaklari yuzunde uyuyodu minnosum yaaa😇😇 doktora ilk dogumumun zor oldugunu bunu normal istemedigimi sezeryan istedigimi soyledim kabul etmeyecek diye korkarken adamin gözleri parladı hay hay tabiki burasi özel hastane siz nasil isterseniz oyle olacak dedi🤣🤣 tabi isine de gelmiyor normal doğum yaptırmak 🤣🤣
MaşaAllah bebeğinin kilosu gayet güzel canım.Bir önceki doğumumu özelde yaptım.Doktorum illa tutturdu normal yap yine diye ben kabul etmedim.Doktordan doktora değişebiliyor kuzum.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
MaşaAllah bebeğinin kilosu gayet güzel canım.Bir önceki doğumumu özelde yaptım.Doktorum illa tutturdu normal yap yine diye ben kabul etmedim.Doktordan doktora değişebiliyor kuzum.
Oda dogru balım

İyi maşallah bide sezeryan doğum dene bakalım 🤭🤭
Demi canım 🤣

Bende öyleydim kuzum herkes o an cekiyosun sonrasi cok rahat oluyor diyor neyden bahsediyor bu insanlar diyorum🤣🤣 ben 4 ay kendime gelemedigim icin🤣🤣 asla olmam normal doğum benim okadar suni sanciya ragmen hic acilmam olmadi kesti attilar😕 benim rahim açılmıyor bi türlü 🤣🤣🤣 tovbe yarabbim 🤣🤣
Gizemcim bende. Çok zor bir doğum yaptım ikinciye asla normal doğurmam bende aynı düşüncedeyim 2 ayda kendime gelemedim dikişlerim düzelmedi vs çok sıkıntılıydı yani. vajina bozuluyor demiş ya onu anlamadım. Teknik servisi yok ki çağıralım anacım 😂😂😂

Tesekkur ederim cicegimm💕 vala benim normal doğumdu dogum anı da ağrılydi sonrasi da agriliydi benim agrim hic bitmedi 🤣🤣
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım 🤲 ama mecbur kalmadıkça sezeryan tercih etme evet doğum anında ağrı yok ama sonrasında sorun oluyor. Ablamdan biliyorum hayırlısı olsun yine

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanin ücreti normale göre pahalı oda var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar