Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemr├╝ya taraf─▒ndan olu┼čturulan Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,758 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 44 yorum ve 7 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Kontrolden geldim canlar─▒m­čśŹ­čśŹ
Konbuyu ba┼člatan Gizemr├╝ya
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan G├╝zelAnne­čĄ░­čĆ╗­čą░

─░remsare

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 A─čustos 2021
27+5 gunluguz canlar kilomuz 1200 gr boyumuz 37 cm hersey yolunda ┼č├╝k├╝r ­čą░­čą░ ayaklari yuzunde uyuyodu minnosum yaaa­čśç­čśç doktora ilk dogumumun zor oldugunu bunu normal istemedigimi sezeryan istedigimi soyledim kabul etmeyecek diye korkarken adamin g├Âzleri parlad─▒ hay hay tabiki burasi ├Âzel hastane siz nasil isterseniz oyle olacak dedi­čĄú­čĄú tabi isine de gelmiyor normal do─čum yapt─▒rmak ­čĄú­čĄú
Kuzum nas─▒l do─čurmak istiyorsan ├Âyle do─čur ger├žekten baz─▒ normal dogum lar ├žokkkk zor olabiliyor bende ilk cocuk sezeryan d─▒ pi┼čman asla degilim hi├ž de demedim ke┼čke normal dogursayd─▒m diye ikinci de zaten sezeryan belden uyu┼čma istiyorum yar─▒n do─čum i├žin g├╝n alacam k─▒zzzz ­čśé­čśé­čą░

Gizemr├╝ya

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 A─čustos 2021
Oooo hadi kuzum az kalmis insallah kac haftalik suan­čśŹ
Kuzum nas─▒l do─čurmak istiyorsan ├Âyle do─čur ger├žekten baz─▒ normal dogum lar ├žokkkk zor olabiliyor bende ilk cocuk sezeryan d─▒ pi┼čman asla degilim hi├ž de demedim ke┼čke normal dogursayd─▒m diye ikinci de zaten sezeryan belden uyu┼čma istiyorum yar─▒n do─čum i├žin g├╝n alacam k─▒zzzz ­čśé­čśé­čą░

Gizemr├╝ya

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 A─čustos 2021
Valla kuzum suan 35 haftal─▒k erken dogum olacak sagl─▒k sorunlar─▒ndan dolay─▒ ├Ân├╝m├╝zdeki hafta dogum galiba 36 hafta felan ­čśö ama bebi┼č iyiymi┼č
Ohh ┼č├╝k├╝r o melek iyi olsunda varsin bir iki hafta erken kat─▒ls─▒n aram─▒za annesi siz iyi olun yeter­čśçÔŁĄ

G├╝zelAnne­čĄ░­čĆ╗­čą░

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 A─čustos 2021
27+5 gunluguz canlar kilomuz 1200 gr boyumuz 37 cm hersey yolunda ┼č├╝k├╝r ­čą░­čą░ ayaklari yuzunde uyuyodu minnosum yaaa­čśç­čśç doktora ilk dogumumun zor oldugunu bunu normal istemedigimi sezeryan istedigimi soyledim kabul etmeyecek diye korkarken adamin g├Âzleri parlad─▒ hay hay tabiki burasi ├Âzel hastane siz nasil isterseniz oyle olacak dedi­čĄú­čĄú tabi isine de gelmiyor normal do─čum yapt─▒rmak ­čĄú­čĄú
Ma┼čallah can─▒m ­č弭čĹÂ

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-03-01
Gebeli─činizin 28. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k b├╝y├╝k patl─▒can b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Bebe─čin g├Âr├╝┼č├╝ kuvvetlenir. d─▒┼čar─▒dan gelen ─▒┼č─▒─č─▒ alg─▒lar ve g├Âzlerini k─▒rpar.
E─čer kan uyu┼čmazl─▒─č─▒ varsa kan uyu┼čmazl─▒─č─▒ i─čnesini yapt─▒rmal─▒s─▒n─▒z.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 36 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 1050 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z
T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst