Kontrolden geldim canlarım😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kontrolden geldim canlarım😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,994 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim canlarım😍😍
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüzelAnne🤰🏻🥰

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
27+5 gunluguz canlar kilomuz 1200 gr boyumuz 37 cm hersey yolunda şükür 🥰🥰 ayaklari yuzunde uyuyodu minnosum yaaa😇😇 doktora ilk dogumumun zor oldugunu bunu normal istemedigimi sezeryan istedigimi soyledim kabul etmeyecek diye korkarken adamin gözleri parladı hay hay tabiki burasi özel hastane siz nasil isterseniz oyle olacak dedi🤣🤣 tabi isine de gelmiyor normal doğum yaptırmak 🤣🤣
Kuzum nasıl doğurmak istiyorsan öyle doğur gerçekten bazı normal dogum lar çokkkk zor olabiliyor bende ilk cocuk sezeryan dı pişman asla degilim hiç de demedim keşke normal dogursaydım diye ikinci de zaten sezeryan belden uyuşma istiyorum yarın doğum için gün alacam kızzzz 😂😂🥰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Oooo hadi kuzum az kalmis insallah kac haftalik suan😍
Kuzum nasıl doğurmak istiyorsan öyle doğur gerçekten bazı normal dogum lar çokkkk zor olabiliyor bende ilk cocuk sezeryan dı pişman asla degilim hiç de demedim keşke normal dogursaydım diye ikinci de zaten sezeryan belden uyuşma istiyorum yarın doğum için gün alacam kızzzz 😂😂🥰

GüzelAnne🤰🏻🥰

Kayıtlı Üye
rank
27+5 gunluguz canlar kilomuz 1200 gr boyumuz 37 cm hersey yolunda şükür 🥰🥰 ayaklari yuzunde uyuyodu minnosum yaaa😇😇 doktora ilk dogumumun zor oldugunu bunu normal istemedigimi sezeryan istedigimi soyledim kabul etmeyecek diye korkarken adamin gözleri parladı hay hay tabiki burasi özel hastane siz nasil isterseniz oyle olacak dedi🤣🤣 tabi isine de gelmiyor normal doğum yaptırmak 🤣🤣
Maşallah canım 💕👶

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar