Konumuz" 6 Ay Aşısı"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\" 6 Ay Aşısı\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,334 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz\" 6 Ay Aşısı\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Hmm teşekkür ederim kuzum bilgin için bende öyle yaparım o zaamn 😍😍çok teşekkür ederim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasılsın nurumm
Çok şükür iym canim. Sen nasilsin? 💕 paşam nasil? Benim yerime çokça öp 🙏😘bu aralar giremiyorum ev işi bebek derken çok yoruluyorum hem lohusa dönem😔🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Korkma canım gitmeden önce bir yadim kaşığı kadar calpol ver bir şey olmaz Allahın izni ile o gün boyunca 4 saat yada 6 saat ara ile ialci tekrarla

Bizde 9 Kasım da 😍😍
Inşallah kuzum öyle yapiyim o zman 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür iym canim. Sen nasilsin? 💕 paşam nasil? Benim yerime çokça öp 🙏😘bu aralar giremiyorum ev işi bebek derken çok yoruluyorum hem lohusa dönem😔🥰
Şükür kuzum iyiyim paşa da iyi canım öperim teyzesi kucağımda uyuyor . Ayy alışınca bu kadar yorulmazsın canım

Inşallah kuzum öyle yapiyim o zman 🥰
Yp canım

Hahaha biz değiliz son aşımız sanırım bundan sonra 12. Aya kadar yok herhalde yada 9 aylık iken var mıydı ki 😂😂ay hiç bir bilgim yok
9 aylıkken de var canım ☺️ ama 9. Ay aşısı alihanda pek etki yapmadı şimdi doğum gününden 1 gün sonra 1 yaş aşısı var

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selamın aleyküm arkadaşlar Kayra 06.11 de tam 6 aylık olacak ve 6 ay asimiz var merak ettiğim ise 6 ay aşısı kaç aşıdan oluşuyor ve bebekte ateş, huzursuzluk yapıyor mu . Aslında öğrenme amacım ona göre aşı olacağı sabah ilaç vermek eğer sıkıntı yapmıyor ise vermeyecegim de bilgilerini paylaşır iseniz çok mutlu olurum . Hayırlı geceler öpüldünüz yazan elleriniz dert görmesin inşallah 🤲🏻❤️
Kuzum bir tane ağızdan damla şeklinde polio. Hepatit B nin 3. dozu ve pnömokok bir bacağa. Diğer bacağa ise beşli karma aşı yapılıyor. Biraz ağrılı ve huzursuzluk hafifte ateş oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
9 aylıkken de var canım ☺️ ama 9. Ay aşısı alihanda pek etki yapmadı şimdi doğum gününden 1 gün sonra 1 yaş aşısı var
Teşekkür ederim canım Alihan nasıl kaç aylık oldu

Kuzum bir tane ağızdan damla şeklinde polio. Hepatit B nin 3. dozu ve pnömokok bir bacağa. Diğer bacağa ise beşli karma aşı yapılıyor. Biraz ağrılı ve huzursuzluk hafifte ateş oluyor
Anladım canım o zaman sabahtan ilaç vereyim en iyisi ben oğluşuma

Tüm sayfalar yüklendi.