Konumuz “Ayağa kalkma”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz “Ayağa kalkma” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,583 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konumuz “Ayağa kalkma”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Az daha sabır o zaman annesi ❤️bu arada hülya dan haberi olan varmı be egi nasıl acaba aklıma kötü şeyler geliyor 😔
Yok canım beim bilgim 2 gündür rüyamda görüyorum bugun de gördüm rabbim hayırla vesike çıkarsın inşallah . Vefat eden bebeğinin mezarı başında ağlıyordu 🥺🥺

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ahahahha 😂😂. Kız kayra akşam 9 da uyuyır sabah 7 de ayakta beni uyandırana kadar canı çıkıyor resmen kafaöa gözüme her yerime vuruyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kurban olurum ona ya bende onun minik gözlerini öperim annesi . Kayra hiç sevmiyor ali babayı 😂😂. Kaç haftalıksın mariyaö yani bu sancı sebebei ne ki bebeğim haraketleri nasıl kuzum
Kız bacım Allah için nasıl alisdirdin 9da yatmaya bizim 1 i buluyo bazen 2 eşimle delircez artık gercekden ben 9 da yatirsam gene kalkar gene aynı saati bulut kalkması ne derdi var bilemiyorum uyumaya calistikmi evde kiyamat kopuyo sanki inat ediyo uyumamak için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız bacım Allah için nasıl alisdirdin 9da yatmaya bizim 1 i buluyo bazen 2 eşimle delircez artık gercekden ben 9 da yatirsam gene kalkar gene aynı saati bulut kalkması ne derdi var bilemiyorum uyumaya calistikmi evde kiyamat kopuyo sanki inat ediyo uyumamak için
Ahahhaha kız kayra nerdeyse 4. Ayından beri böyle maşallah valla uyku konusunda hi. Sorun çıkarmadı bana

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum inşallah 🙏🏻

Buda olabilir kuzum bilmiyorum ya bakalım sabırsızlıkla bekliyorum miniğin kendi başına ayağa kalkmasını

Haklısın canım da işte insan bir an önce yapsın istiyor 😂😂

İnşallah kuzum

Ben öğretmedin canım kendi kendine yapmaya başladı aslında ilk başlarda evde sürekli elini tutup yürütüredük kendisi hatta gelip elimizi tutup bizi oda oda gezdirirdi sonra biz yürüsn diye elini bıraktık ilk başlar baktık korkup adım atmıyor kendi haline bıraktık aradan 1 ay geçti tek tük adım atmyaa başladı o 2 adım dahi atsa ben kahkaha atıp onu alkışlıuordum ıda aşırı mutlu oluyordu gün geçtikçe saha fazla adım attj şuan maşallahı var sabret canım onu destekle eşinle karşılıklı geçip yürüeösini sağla ama düşmesini engelle korka bilir çünkü .

Oy kayrada öyle kız canımı okuyor evde😂😂 onun peşinde koşmaktan artık kilo verdim düşün 😂😂yaptırdık canım yaşına girdikten 3 gün sonra yaptırdık hemde şükür ne ateş ne huysuzluk hiç biri olmad
Devamlı yürütüyorum ellerinden tutup ama ellerini bıraktığım an totisinin üzerine oturuyor

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ahahhaha kız kayra nerdeyse 4. Ayından beri böyle maşallah valla uyku konusunda hi. Sorun çıkarmadı bana
Ne güzel ya buda uykuya düşman bacım çocuk sanki doğarken uyumucam diye yemin etmiş delircem artık ha böyle bazen beni sasirtip uyuyo okadar sevniyorumki ozaman oh be diyorum gerçi bazen oda kısa süreli oluyo ama olsundu😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Devamlı yürütüyorum ellerinden tutup ama ellerini bıraktığım an totisinin üzerine oturuyor
Olsun canım benim her bebek aynı değildir vakti vardır onunda endişe etme

Ne güzel ya buda uykuya düşman bacım çocuk sanki doğarken uyumucam diye yemin etmiş delircem artık ha böyle bazen beni sasirtip uyuyo okadar sevniyorumki ozaman oh be diyorum gerçi bazen oda kısa süreli oluyo ama olsundu😂😂
Ahhahahaa kız demek ki uykuyu sevmiyor fazla

Son düzenleme:

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Olsun canım benim her bebek aynı değildir vakti vardır onunda endişe etme

Ahhahahaa kız demek ki uykuyu sevmiyor fazla
Fazlami bıraksan sabaha kadar oturur herhalde ah bı uyutmaya çalışırken halimize gör bak 11 buçuk uyudu bire yirmi vardı uyandı şuan hala ayağımda sallıyorum düşün bendemi bı problem var valalhi çözemiyorum yav

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Fazlami bıraksan sabaha kadar oturur herhalde ah bı uyutmaya çalışırken halimize gör bak 11 buçuk uyudu bire yirmi vardı uyandı şuan hala ayağımda sallıyorum düşün bendemi bı problem var valalhi çözemiyorum yav
Kız niye öyle ki acaba baya az uyuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar