"KONUMUZ "HASTANE"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ \"HASTANE\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,174 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı \"KONUMUZ \"HASTANE\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Arkadaşlar Ankara'da Yaşayan Varsa Yardımcı Olabilirmi Acaba Bana Hangi Hastaneye Gidiyorsunuz Ben Şehir Hastanesine Gidiyorum Nedense Asla Doktorlar Olmuyor Asistanları Var Fazla Birşey Soramıyorumm

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Tuh umarim bulursun o hastane cok iyi gercejten yani kendim icin diyim gercekyen cok memnun kalsim laren orfa ameliyay oldu
Asenam bana söylemiştin çok iyi olduğunu baklm sürekli deniyecem

Merhaba Arkadaşlar Ankara'da Yaşayan Varsa Yardımcı Olabilirmi Acaba Bana Hangi Hastaneye Gidiyorsunuz Ben Şehir Hastanesine Gidiyorum Nedense Asla Doktorlar Olmuyor Asistanları Var Fazla Birşey Soramıyorumm
Kuzum Türkiye genelinde devlet ve şehir hastanelerinde maalesef ki doktor sorunu var. Çok doktor istifa etti çoğu yurt dışına çıktığı için randevu sorunu yaşanıyor bende şimdiden kara kara detaylı ultrasonu nerede yaptıracağını düşünüyorum. Kadın doğum da özele gidiyorum ama detaylida özel seçeneği çok yok ve randevuları hep dolu maalesef ki en erken 15 güne veriyorlar randevuyu. Her doktora da ayrı ayrı dert anlatmak çok zor. İstanbul da olsan şana benim doktorumu tavsiye ederdim 🍭🍬 gibi mükemmel bir insan

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Kuzum Türkiye genelinde devlet ve şehir hastanelerinde maalesef ki doktor sorunu var. Çok doktor istifa etti çoğu yurt dışına çıktığı için randevu sorunu yaşanıyor bende şimdiden kara kara detaylı ultrasonu nerede yaptıracağını düşünüyorum. Kadın doğum da özele gidiyorum ama detaylida özel seçeneği çok yok ve randevuları hep dolu maalesef ki en erken 15 güne veriyorlar randevuyu. Her doktora da ayrı ayrı dert anlatmak çok zor. İstanbul da olsan şana benim doktorumu tavsiye ederdim 🍭🍬 gibi mükemmel bir insan
Gerçekten öyle kuzum her zaman asistan var doğru düzgün açıklama bile yapmıyorlar kara kara dusunuyorum ozellerde malum fiyatlar doğum paketi sordum yatış felan içinde yok 35 milyar dedi

Gerçekten öyle kuzum her zaman asistan var doğru düzgün açıklama bile yapmıyorlar kara kara dusunuyorum ozellerde malum fiyatlar doğum paketi sordum yatış felan içinde yok 35 milyar dedi
Ben dah sormadım kuzum yılbaşından sonra zam geleceği için yeni yılda soracağım. 2021de 8500 dü gittigim hastanenin doğum fiyatı 2023 te en az 18.000 bekliyorum. Doktorumu çok seviyorum onda dogum yapmak istiyorum ama o kadar ücreti de ödemek istemiyorum yani yalan Yok heleki şu zamanda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar