"KONUMUZ "HASTANE"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ \"HASTANE\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,191 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı \"KONUMUZ \"HASTANE\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım saat 4 ten sonra 182 yi arayıp randevu al. O saatte randevular yenileniyor
Teşekkür ederim mervem ❤️❤️❤️🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben dah sormadım kuzum yılbaşından sonra zam geleceği için yeni yılda soracağım. 2021de 8500 dü gittigim hastanenin doğum fiyatı 2023 te en az 18.000 bekliyorum. Doktorumu çok seviyorum onda dogum yapmak istiyorum ama o kadar ücreti de ödemek istemiyorum yani yalan Yok heleki şu zamanda
Kesinlikle öyle canım rabbim yardımcımız olsun inşallah🤲🤲

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Ankara'da Yaşayan Varsa Yardımcı Olabilirmi Acaba Bana Hangi Hastaneye Gidiyorsunuz Ben Şehir Hastanesine Gidiyorum Nedense Asla Doktorlar Olmuyor Asistanları Var Fazla Birşey Soramıyorumm
Canım semtine yakın hangisiyse ona git uzak hastaneleri seçme çünkü gittikçe agirlasacaksin. Ben Mamak tayim 2 hastane var yakın başka seçeneğim yok malesef. Ankara üni var ordada yabancı uyruklu dolu. Cebeci tıp fakültesine kaldım bende doktorları iyi. Evet asistan yoğunluğu çok lakin orda 20. Haftadan sonra ücretini verdiğin uzman doktora gidebiliyorsun değişmiyor kendisi veriyor randevuyu. Rabbim sağlıkla almayı nasip etsin ins herkese.

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2 ilde de universite hastanelerine gittim, cok memnun kaldim. Hamileligimde uni hastanesinde ikili test, detayli ultrason, dogum vs yi hic dusunmedim. Hatta randevuyu kendileri veriyordu. Ankarada da uni hastanelerinin daha iyi oldugunu dusunuyorum. Simdi cocugumun kontrollerini de cocuk hastanesinde yada uni hastanesinde yaptırıyorum. Uni hastanesinde randevu bulabilirsem onceligim uni oluyor. Asistanlarin bakmasina tatmin olmadigin zaman uzman doktordan da ucretli randevu alabiliyorsun. Ya da sıkıntılı durum mevcutsa zaten mutlaka uzman doktor gelip kendi kontrol ediyor.
Ben suanda da olsa yine uni hastanesini tercih ederim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım semtine yakın hangisiyse ona git uzak hastaneleri seçme çünkü gittikçe agirlasacaksin. Ben Mamak tayim 2 hastane var yakın başka seçeneğim yok malesef. Ankara üni var ordada yabancı uyruklu dolu. Cebeci tıp fakültesine kaldım bende doktorları iyi. Evet asistan yoğunluğu çok lakin orda 20. Haftadan sonra ücretini verdiğin uzman doktora gidebiliyorsun değişmiyor kendisi veriyor randevuyu. Rabbim sağlıkla almayı nasip etsin ins herkese.
Teşekkür ederim kuzum en yakın haccetepe ama randevu bulamiyorum hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 2 ilde de universite hastanelerine gittim, cok memnun kaldim. Hamileligimde uni hastanesinde ikili test, detayli ultrason, dogum vs yi hic dusunmedim. Hatta randevuyu kendileri veriyordu. Ankarada da uni hastanelerinin daha iyi oldugunu dusunuyorum. Simdi cocugumun kontrollerini de cocuk hastanesinde yada uni hastanesinde yaptırıyorum. Uni hastanesinde randevu bulabilirsem onceligim uni oluyor. Asistanlarin bakmasina tatmin olmadigin zaman uzman doktordan da ucretli randevu alabiliyorsun. Ya da sıkıntılı durum mevcutsa zaten mutlaka uzman doktor gelip kendi kontrol ediyor.
Ben suanda da olsa yine uni hastanesini tercih ederim
Teşekkür ederim kuzum bilgilerin için ❤️

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Ankara'da Yaşayan Varsa Yardımcı Olabilirmi Acaba Bana Hangi Hastaneye Gidiyorsunuz Ben Şehir Hastanesine Gidiyorum Nedense Asla Doktorlar Olmuyor Asistanları Var Fazla Birşey Soramıyorumm
Gazi üniversitesi hastanesinde muayene olabilirsin canım orasida güzel ilgileniyor ben iki doğumuda orda yaptım

Tüm sayfalar yüklendi.