Konumuz" her zaman ki gibi yemek"😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\" her zaman ki gibi yemek\"😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,684 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konumuz\" her zaman ki gibi yemek\"😂😂
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Akşama neldr yapıyorsunuz bizede fikir olsun canımlar . Bu arada nasılsınız. Minikler nasıl, gebelik nasıl gidiyor
Et tepsisi yapacağım canım yanına çorba salata. Minişim iyi çok şükür ama bugün salık ocağından aradılar topuk kanından dolayı troit hormonların da sıkıntı çıktı tekrar topuk kanı almamız lazım dediler inşallah kötü bişy yoktur canım sıkıldı ona 😒

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kuzum iyiyim sen naislsin napiyorsun annemdeyim bende 🤭😘🥰 tavuk pilav merceimek çorbası salata kuru biber dolması var❤️❤️❤️🤩
Bende düşünüyorum pırasamı ıspanakmı karnıbahar mı yapsam diye ama ondan önce kızım okuldan geldi şimdi ne yesek diye düşünüyorum hep bi ne yesek ne yapsam düşünmekten gına geldi ama yinede şükür kayroş nasıl sen napıyorsun canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Akşama neldr yapıyorsunuz bizede fikir olsun canımlar . Bu arada nasılsınız. Minikler nasıl, gebelik nasıl gidiyor
Balimmm aksama balikkkkk var bendeeee🤣🤣🤣🤭🤭 yanina salata ohhh tamamdir o is🤭🤭 Larenle ugrasiyorum sabah gene saglikocagina götürdüm gece cok oksuruguk vardi bide gozu yavrumun capaklanmis ve acamadi korkup hemen götürdüm oda birseyi yok diyo sadece geniz akintisi var surekli burnunu ac diyo sastim kaldim ben mi panik yapıyorum doktorlarımı anlamiyolar şükür cigerleri temiz boğazları şiş degil ama öksürük ve burnu tikali

Tüm sayfalar yüklendi.