Konumuz" her zaman ki gibi yemek"😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\" her zaman ki gibi yemek\"😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,711 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konumuz\" her zaman ki gibi yemek\"😂😂
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Balimmm aksama balikkkkk var bendeeee🤣🤣🤣🤭🤭 yanina salata ohhh tamamdir o is🤭🤭 Larenle ugrasiyorum sabah gene saglikocagina götürdüm gece cok oksuruguk vardi bide gozu yavrumun capaklanmis ve acamadi korkup hemen götürdüm oda birseyi yok diyo sadece geniz akintisi var surekli burnunu ac diyo sastim kaldim ben mi panik yapıyorum doktorlarımı anlamiyolar şükür cigerleri temiz boğazları şiş degil ama öksürük ve burnu tikali
Ya çok geçmiş olsun kuzum cidden çocuklar hasta olmaxkn ya 😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende düşünüyorum pırasamı ıspanakmı karnıbahar mı yapsam diye ama ondan önce kızım okuldan geldi şimdi ne yesek diye düşünüyorum hep bi ne yesek ne yapsam düşünmekten gına geldi ama yinede şükür kayroş nasıl sen napıyorsun canım
Bende şuan kayroş ile oynuyorum kuzum tavuklu karnabagar yap güzel oluyor yanında pirinç pilavı birde salata miss

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yemek fikri aklımda yok kayinvalidemdeyim burda yicez bugün yemek derdim yok 2 çocuklu hayat iyi gidiyor ama yorgunum halsizim kendine bakamıyorum 🥺
Biraz zaman sonra günlük rütine alışacaksın canım o zaman kendine vakit de ayırmaya zaman bulacaksın şuan alışma aşamasındasın . Endişe etme geçecek bu günler de

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Biraz zaman sonra günlük rütine alışacaksın canım o zaman kendine vakit de ayırmaya zaman bulacaksın şuan alışma aşamasındasın . Endişe etme geçecek bu günler de
İnsallah canim da küçük diye galiba çok ağlıyor anlamıyorum kucakci hep kucak. İstiyor büyük oğlumla ilgilenemiyorum bu sefer beceremiyorum anneliği diye kendime kızıyorum üzülüyorum ağlıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.